Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Bu Bir Hata Mıdır ? Nedir ?

• Konbuyu başlatan AEK1834
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 908
Aslında bi hata değil . Sunucunun kurulu olduğu sistem özellikleri düşükse RAM ve CPU gibi bu yüzden xxx milisaniyelik lag yaratıyor sunucuda . Veya sunucu açıkken sistem başka işlem yapıyorsa yine aynı şekilde lag yapar.

DF
Bilgisayarındaki internet hızınla da alakalı olabilir.

DF
Aslında bi hata değil . Sunucunun kurulu olduğu sistem özellikleri düşükse RAM ve CPU gibi bu yüzden xxx milisaniyelik lag yaratıyor sunucuda . Veya sunucu açıkken sistem başka işlem yapıyorsa yine aynı şekilde lag yapar.
1gbit down ve upload var.Başka işlem bilgisayarda o sırada yapılmıyor.

DF
Eğer uzaktan bağlanıyorsan sunucuya kendi internetin ile alakalı olamaz. Hitch gecikme(lag) belirtisidir. Ne kadar fazla verirse o kadar gecikme yaratır. Eğer çok yüksek değerlerde alıyorsan makinen yetmiyor ya da paketinde bir veya birden çok scriptten kaynaklanıyor olabilir.

DF
Gerekli Açıklamayı Yaptım Zaten.Yorumumu Tekrar Okursanız Mantığını Çözebilirsiniz.Konu Kilitlenebilir.

DF
Gerekli Açıklamayı Yaptım Zaten.Yorumumu Tekrar Okursanız Mantığını Çözebilirsiniz.Konu Kilitlenebilir.
Yapmış olduğunuz açıklamada : RAM ve CPU gibi bu yüzden xxx milisaniyelik lag yaratıyor sunucuda . '' yazmışsınız. 10 adet xeon 3.4ghz işlemci 16 gb ram 1 gbit up ve down internet var.Sistemsel midir ? Ayrıca neden böyle ağır bir uslup kullanıyorsunuz anlamıyorum

DF
Sistemsel olduğunu sanmam makine özelliklerinize göre büyük ihtimalle scriptlerin optimize değil ya da eski sürüm scriptler kullanıyorsunuz.Artifactınızı güncelleyin ve paketten gereksiz scriptleri kaldırın.

DF
Sistemsel olduğunu sanmam makine özelliklerinize göre büyük ihtimalle scriptlerin optimize değil ya da eski sürüm scriptler kullanıyorsunuz.Artifactınızı güncelleyin ve paketten gereksiz scriptleri kaldırın.
Artifactten kastınız nedir ?Biraz daha açar mısınız

DF
Server Artifactı paketinizde dosyaların güncellenmesini sağlayan bir şey.Onu indirip en son sürümünü kurarak sunucu dosyalarınızı güncelleyebilirsiniz.
link burada

DF
Yapmış olduğunuz açıklamada : RAM ve CPU gibi bu yüzden xxx milisaniyelik lag yaratıyor sunucuda . '' yazmışsınız. 10 adet xeon 3.4ghz işlemci 16 gb ram 1 gbit up ve down internet var.Sistemsel midir ? Ayrıca neden böyle ağır bir uslup kullanıyorsunuz anlamıyorum
Yanlış anlaşıldıysam affola.Ağır üslupla konuşmak istemedim.Telefondan yorum yazdım bu yüzden bu şekilde anlaşılacağını düşünmemiştim kalp kırmak istemem tekrar kusura bakmayın.
Sorunun cpu ve ram'den kaynaklı olmadığı belli söylediğiniz özelliklere göre.Fx Dosyalarını'da güncellemişsiniz.Geriye tek kalan şüphe herhangi bir script yüzünden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.Şüphelendiğiniz scripti kapatarak denemekte fayda var. İyi Forumlar <3

DF
Yanlış anlaşıldıysam affola.Ağır üslupla konuşmak istemedim.Telefondan yorum yazdım bu yüzden bu şekilde anlaşılacağını düşünmemiştim kalp kırmak istemem tekrar kusura bakmayın.
Sorunun cpu ve ram'den kaynaklı olmadığı belli söylediğiniz özelliklere göre.Fx Dosyalarını'da güncellemişsiniz.Geriye tek kalan şüphe herhangi bir script yüzünden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.Şüphelendiğiniz scripti kapatarak denemekte fayda var. İyi Forumlar <3
Teşekkür Ederim.Deneyeceğim.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!