Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yardım Konsolda böyle bir hata var

ardataskin

Üye
FT Kullanıcı
Bir sürü //////////////////////////////////////////// ardından,

at @oxmysql/dist/build.js:22275:11
at processTicksAndRejections (node:internal/process/task_queues:96:5)
(node:40272) UnhandledPromiseRejectionWarning: Unhandled promise rejection. This error originated either by throwing inside of an async function without a catch block, or by rejecting a promise which was not handled with .catch(). To terminate the node process on unhandled promise rejection, use the CLI flag `--unhandled-rejections=strict` (see ). (rejection id: 2)
[ citizen-server-impl] server thread hitch warning: timer interval of 331 milliseconds
[ script:eek:xmysql] [WARNING] lj-inventory took 339.1896ms to execute a query!
[ script:eek:xmysql] UPDATE players SET inventory = ? WHERE citizenid = ? ["[{\"slot\":1,\"info\":{\"quality\":100,\"serie\":\"89tAu7Ip613YHoS\",\"ammo\":0},\"amount\":1,\"type\":\"weapon\",\"name\":\"weapon_assaultrifle\"},{\"slot\":2,\"info\":{\"quality\":100,\"serie\":\"38QKM7cH429pGMG\"},\"amount\":1,\"type\":\"weapon\",\"name\":\"weapon_microsmg2\"},{\"slot\":3,\"info\":{\"quality\":100,\"serie\":\"33Bah1Bk354BJXR\"},\"amount\":1,\"type\":\"weapon\",\"name\":\"weapon_pistol50\"},{\"slot\":4,\"info\":[],\"amount\":3,\"type\":\"item\",\"name\":\"10kgoldchain\"},{\"slot\":7,\"info\":[],\"amount\":1,\"type\":\"item\",\"name\":\"phone\"}]","TTM14404"]

Son quit attığım konumda da doğamıyorum hep x bir konuma atıyor, önceden böyle değildi.

Bu neden ile ya hazır paket almak para ile sağlam
Ya da 0'dan kurup hazır scriptleri eklemek vb çünkü ücretsiz olan bir pakette çok şey dönüyor yok aynı scriptler yok bilmem ne uğraşmak can sıkıcı
0'dan sunucu kurup üstüne paketlerdeki scriptleri teker teker koymak hem resmon açısından iyi kontrol ede ede hemde stabil

Bu neden ile ya hazır paket almak para ile sağlam
Ya da 0'dan kurup hazır scriptleri eklemek vb çünkü ücretsiz olan bir pakette çok şey dönüyor yok aynı scriptler yok bilmem ne uğraşmak can sıkıcı
0'dan sunucu kurup üstüne paketlerdeki scriptleri teker teker koymak hem resmon açısından iyi kontrol ede ede hemde stabil
Dostum az inceledim coğu posta sıfırdan paket , yada hazır satın al tarzı demişsin adam senden sorunun cevabını bekliyor. Paket al veya alma önerisi değil.

Bir sürü //////////////////////////////////////////// ardından,

at @oxmysql/dist/build.js:22275:11
at processTicksAndRejections (node:internal/process/task_queues:96:5)
(node:40272) UnhandledPromiseRejectionWarning: Unhandled promise rejection. This error originated either by throwing inside of an async function without a catch block, or by rejecting a promise which was not handled with .catch(). To terminate the node process on unhandled promise rejection, use the CLI flag `--unhandled-rejections=strict` (see ). (rejection id: 2)
[ citizen-server-impl] server thread hitch warning: timer interval of 331 milliseconds
[ script:eek:xmysql] [WARNING] lj-inventory took 339.1896ms to execute a query!
[ script:eek:xmysql] UPDATE players SET inventory = ? WHERE citizenid = ? ["[{\"slot\":1,\"info\":{\"quality\":100,\"serie\":\"89tAu7Ip613YHoS\",\"ammo\":0},\"amount\":1,\"type\":\"weapon\",\"name\":\"weapon_assaultrifle\"},{\"slot\":2,\"info\":{\"quality\":100,\"serie\":\"38QKM7cH429pGMG\"},\"amount\":1,\"type\":\"weapon\",\"name\":\"weapon_microsmg2\"},{\"slot\":3,\"info\":{\"quality\":100,\"serie\":\"33Bah1Bk354BJXR\"},\"amount\":1,\"type\":\"weapon\",\"name\":\"weapon_pistol50\"},{\"slot\":4,\"info\":[],\"amount\":3,\"type\":\"item\",\"name\":\"10kgoldchain\"},{\"slot\":7,\"info\":[],\"amount\":1,\"type\":\"item\",\"name\":\"phone\"}]","TTM14404"]

Son quit attığım konumda da doğamıyorum hep x bir konuma atıyor, önceden böyle değildi.
Tahnimce genel bir save atamıyor. Paketi açıp biraz oyunda takılıp save atarkan f8'de hata atıyor mu diye kontrol edebilir misin ? ve tgiann-mdt kullanımda genel olarak //////// attıgını gördüm yanlış kayıttan dolayı.
Eğer mdt'den dolayı atıyorsa, sql - mdt - aranmayı int 11 yaparak çözebilirsin.

Dostum az inceledim coğu posta sıfırdan paket , yada hazır satın al tarzı demişsin adam senden sorunun cevabını bekliyor. Paket al veya alma önerisi değil.

Tahnimce genel bir save atamıyor. Paketi açıp biraz oyunda takılıp save atarkan f8'de hata atıyor mu diye kontrol edebilir misin ? ve tgiann-mdt kullanımda genel olarak //////// attıgını gördüm yanlış kayıttan dolayı.
Eğer mdt'den dolayı atıyorsa, sql - mdt - aranmayı int 11 yaparak çözebilirsin.
Ben diyeceğimi dedim
0'dan paket yaz demiyorum
0'dan sunucu kuracak scriptleri ekleyecek
hazır pakette bilinmeyen çok şey çıkınca kafa karışıyor
Daha kolay olur diye söylüyorum

Ben diyeceğimi dedim
0'dan paket yaz demiyorum
0'dan sunucu kuracak scriptleri ekleyecek
hazır pakette bilinmeyen çok şey çıkınca kafa karışıyor
Daha kolay olur diye söylüyorum
Hata konusunda bilgi istemiş tekrarlıyorum. Taktik istememiş. İyi forumlar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!