Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Benzin Bidonunu Bırakamamak Ve Sigara Animasyonu

• Konbuyu başlatan TaCh06
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 13
  • Görüntüleme 954

TaCh06

Üye
FT Kullanıcı
Arkaşalar öncelikle merhaba.
Paket yaparken 1 tane sorunla karşılaştım legacyfuel scriptim'de benzin bidonu alınca item olarak gelmiyor
ve bu yüzden elden bırakılmıyor aynı zamanda hiç bitmiyor ve arabaya doldurulmuyor.

Discord : TaCh#5417

Son düzenleme:
Envanterim Disc Kilolu

Arkaşalar öncelikle merhaba.
Paket yaparken 2 tane sorunla karşılaştım 1.si Sigara itemi kullanılmıyordu esx_basicneeds e kurdum ama artık içecek içme animasyonu var nasıl hem çalışmasını sağlayıp hemde
düzgün sigara animasyonuyla kullanırım 2.si benzin bidonu elden bırakılmıyor ve alınca envantere gelmiyor yani ele geliyor sadece arabayada sanırım doldurulmuyor
bana bu sorunlarımda yardımcı olurmusunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 37975Bu esx_basicneeds in içi yani sigarayı buraya ekledim kullanılabilmesi için fakat içecek gibi kullanılıyor acaba 46.satırdaki Drink yerine bbaşka bişey mi yazmam lazım
onDrink 'i Sil startSmoke Olarak Değiştir

Sorun çözüme ulaştı mı ?

Sorun Çözülmezse Discord : Önder Ama Sek#1881
diğer sorunum bir yiyecegi içexcegi veya sigarayı 2 kez kullanamıyorum 1 kez kullanmama izin veriyor bitince 2.ye vermiyor nasıl düzelticem

Bi sorunum var ama maalesef arkadaşlık isteği atamıyorum dc den TaCh#5417 beni eklermisin?
Arkadaşlık İsteği Gönderdim Dostum

+Güncel

Çözdüğüm sorunumu kaldırdım çözemediğim sorunuma yardımcı olurmusunuz?

güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!