Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı esx_garage benzin sorunu

shipof

Üye
FT Kullanıcı
esx_garage kullanıyorum aracı her garaja sokup çıkarttığımda rastgele benzin ile geliyor bunu aracın benzinini değiştirmeyecek şekilde ayarlıyabilirmiyim veya sabit bir benzinle çıkmasını ayarlıyabilirmiyim ?

stoklu galeri kullanıyorum ve malesef sadece esx_garage da çalışıyor

Denemenizi tavsiye ederim. M3 garage Bildiğim kadarıyla her galeri ile çalışır genel olarak.

Denemenizi tavsiye ederim. M3 garage Bildiğim kadarıyla her galeri ile çalışır genel olarak.
o dağil birçok garaj denedim çalışmadı bu garajın benzin sorununu giderebilmeyi veya her garajdan araç çıkarmaya çalıştığımda para istemesini ayarlamaya çalışıyorum yardımcı olucak arkadaşlar görür umarım postu

o dağil birçok garaj denedim çalışmadı bu garajın benzin sorununu giderebilmeyi veya her garajdan araç çıkarmaya çalıştığımda para istemesini ayarlamaya çalışıyorum yardımcı olucak arkadaşlar görür umarım postu
Bütün galeri sistemleri bütün garaj sistemleri ile çalistirilabilir, sadece üzerinde ufak düzenlemeler yapilmasi gerekir.
Ben t1ger_cardealer ile bb_garage sistemini entegre edip kullaniyorum.

Kullandigin garaj sisteminde bir yerde aracin durumunu kayit eden bir yer olmasi lazim, yani carstatus / fuellevel felan gibi seyleri toplayip bir yere kayit etmesi gerekiyor ve çikarirken de onu okumasi gerekli.
github felan sayfasi var ise yollarsan yardimci olabilirim.

Bütün galeri sistemleri bütün garaj sistemleri ile çalistirilabilir, sadece üzerinde ufak düzenlemeler yapilmasi gerekir.
Ben t1ger_cardealer ile bb_garage sistemini entegre edip kullaniyorum.

Kullandigin garaj sisteminde bir yerde aracin durumunu kayit eden bir yer olmasi lazim, yani carstatus / fuellevel felan gibi seyleri toplayip bir yere kayit etmesi gerekiyor ve çikarirken de onu okumasi gerekli.
github felan sayfasi var ise yollarsan yardimci olabilirim.
discord üzerinden iletişime geçebilir miyiz?

Konu tarafımca doğru kategoriye alınmıştır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!