Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Bedava Telefon Yepyeni Core Bağımsız

Az Büyüyn

Denyo Lafından Sonra Erkekliğine Devam Etmeni Beklerdim

Neyse Gençler Burayı Mesgul etmeyin Derdiniz Varsa Özelden Hadi gülüm
az büyüyün mü asjkdbsajkldbslakjbdklsajbd
beyler bu film beni sarmadı Kemal Sunal ne tarafta acaba

az büyüyün diyen bir bireyin erkekliğin ne olduğunu ve kullanılan kelimelerin ne anlama geldiğini bilememesi ve bu kişinin yaşının büyük olduğunu iddia etmesi acınası

DF

az büyüyün diyen bir bireyin erkekliğin ne olduğunu ve kullanılan kelimelerin ne anlama geldiğini bilememesi ve bu kişinin yaşının büyük olduğunu iddia etmesi acınası
Özelden dönüş bekliyorum senden yazdım oraya yaz lütfen forumu kirletme

DF

erkek adam dansvalley abime laf etmez kardes

DF
Ekli dosyayı görüntüle 68673

özelden insanların bilgilerini tehditkâr tavırlar ve kışkırtarak almaya çalışmaya devam edicek misin ?

Sen hiç mahkemeye çıktın mı bir avukatın bürsouna gittin mi ? sen hiç dava açtın mı ? İstersen bu işi oraya dökelim Arkdaşının yazdıklarının Adalet karşısında hiç şansı yok bana 400 lira mahkeme masrafına patlar dediğiniz her kelime arkadaşının yazdığı hersey işi o bouyta taşımaya devam edecekseniz burayı mesgul etmeyin ve işe dökelim size tüm bilgilerimi paylasma şansı vereceğim

tekrar söylüyorum özelden yazdığımda cevap vermeyip buraya yazmanın bir anlamı yok Google dan Anayasa maddeleri atma ve işe koyul Ama rkadaşının dediği kelimelere de bi sor o ne dediğini iyi biliyor

Kişiye hakaret ve 3 yıl 2 yıl arası hapis veya para cezası ile cezalandırılır Ailesine bu parayı ödetmesin

Güzelce okulunuza gidin ailenizi üzmeyin Benim vaktimi de çalmayın kendiizinkinide

DF
Sen hiç mahkemeye çıktın mı bir avukatın bürsouna gittin mi ? sen hiç dava açtın mı ? İstersen bu işi oraya dökelim Arkdaşının yazdıklarının Adalet karşısında hiç şansı yok bana 400 lira mahkeme masrafına patlar dediğiniz her kelime arkadaşının yazdığı hersey işi o bouyta taşımaya devam edecekseniz burayı mesgul etmeyin ve işe dökelim size tüm bilgilerimi paylasma şansı vereceğim

tekrar söylüyorum özelden yazdığımda cevap vermeyip buraya yazmanın bir anlamı yok Google dan Anayasa maddeleri atma ve işe koyul Ama rkadaşının dediği kelimelere de bi sor o ne dediğini iyi biliyor

Kişiye hakaret ve 3 yıl 2 yıl arası hapis veya para cezası ile cezalandırılır Ailesine bu parayı ödetmesin

Güzelce okulunuza gidin ailenizi üzmeyin Benim vaktimi de çalmayın kendiizinkinide
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

ĞÜAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAFLPĞAFKJQWĞOPASFJKPPPPPPASFJPASFJPASFJKOPĞAFGJNIPAKŞGSNOPĞGAJNSFOPĞJQGAOĞPQAGJNOPĞAFGNOPNASGJNQOPĞGJOPĞNQWGJAG

DF

ya savcı bey bana fivemde laf ediyolar dava aççam şikayetçiyim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!