Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Bedava Telefon Yepyeni Core Bağımsız

DansValley

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Cfx de Gezinirken Gördüm
Altarnatif Olabilir Core Bağımsız Telefon Farklılık İsteyenler İçin
Bu Şekilde Devlerin Olması Güzel Birşey

Github Linki

Cfx Konusu

@RA1DER Yap bi telefon o Kadar bilgi birikim sahibi için olur bence​

ne yani m3 uyumsuzmu

Merhaba Arkadaşlar Cfx de Gezinirken Gördüm
Altarnatif Olabilir Core Bağımsız Telefon Farklılık İsteyenler İçin
Bu Şekilde Devlerin Olması Güzel Birşey

Github Linki

Cfx Konusu

@RA1DER Yap bi telefon o Kadar bilgi birikim sahibi için olur bence​
vah vah etiketliyememişsinde, canım benim zaten yapıyoruz yakında görürsün, (Satışı olacak bir telefon değil :// )

vah vah etiketliyememişsinde, canım benim zaten yapıyoruz yakında görürsün, (Satışı olacak bir telefon değil :// )

Yok sen yap sadece o Bilgiyle tek basına kalkarsın altından genç çocuk qb phone kullanmazsın demi süsleyip püsleyip al bu yeni telefon demezsin sıfırdan yazarsın sen

sende gidip s4-phone qb beklersin ?
ben Herseyi tek basıma yapmaya calısıyorum ve bunu Kimsenin hakkına girmeden yapmamaya özen gösteriyorum
yapmak ile kullanmak arasındaki ince çizgiyi kaçırma
Sığınmış sanalın altına döşüyorsun ordan sallamak kolay tabi
O yüzden Bence Reelde Kaşısına geçip 2 Kelime Edemeceğin İnsanlara sağda solda döşeme Bizzati Buraya Yazıyorum O Kelimelerini Avucuna Dökerim Saygını Yitirme 1 Kontağa Bakar Şimdi geç bilgisayarının başına oyununu oyna

ben Herseyi tek basıma yapmaya calısıyorum ve bunu Kimsenin hakkına girmeden yapmamaya özen gösteriyorum
O yüzden Bence Reelde Kaşısına geçip 2 Kelime Edemeceğin İnsanlara sağda solda döşeme Bizzati Buraya Yazıyorum O Kelimelerini Avucuna Dökerim Saygını Yitirme 1 Kontağa Bakar Şimdi geç bilgisayarının başına oyununu oyna
ok

saygı ile ilgili şeyler söyleyip kendinle çelişmen gülünç kalıyor

yaşını kullanarak saygı beklemen
s4- phone gibi qb-phone den editlenmiş telefonlara laf atman ve buna rağmen bunları kullanman
insanlara sosyal medya üzerinden tehtitler savurman
bunların tamamı denyo bir kişilik tarafından yapılabilicek tutumlar olduğunu düşünüyorum

F3D3R4LL F3D3R4LL bu konu sahibi hakkında işlem uygulanması için neler yapabiliriz

yaşını kullanarak saygı beklemen
s4- phone gibi qb-phone den editlenmiş telefonlara laf atman ve buna rağmen bunları kullanman
insanlara sosyal medya üzerinden tehtitler savurman
bunların tamamı denyo bir kişilik tarafından yapılabilicek tutumlar olduğunu düşünüyorum

Sen Kimsin Velisi mi? Sana mı şikayet etti sende gelip baskasınamı şikayet ediyorsun Hemde Denyo Diyerek

Burda Sanal isimlerin arkasına sığınıp Saçma sapan laflar etmek elbette siz çocuklar için çok kolay Ben Yerli yazılımcıların yazılımlarını Kimsenin rızası olmadan kullanmam çalmam Karşlığını öyle yada böyle veririm Beni Tanımadıgın için Ancak Bir baskasının Sözüne Bakarak Saldıracak Kadar Kendi düşüncelerini Oluşturamayacak kadar benliğiniz oluşmadıysa Biraz büyüyün Sonra Gelin Konusalım

Saygı Yaşla Değil Davranışla Olur Gençler O Yüzden Artık konuyu Kirletmeyin Bu Telefonu Ben yapmışım gibi saldırmayın Altı üstü bir paylasım Arkadaşının yaptığı şeyi Aynısını Ona yaptım Bu Kadar canınız Sıkıldıysa Engellersiniz Olur Biter

O Denyo Tabirini Kullanıp Hak Hukuk Arayamazsın Gizli isimlerin arkasına saklanmış gizli karakterler olarak oldukça cesursunuz

ve Gerçek Hayatta Karşısına geçip 2 Kelime edemeyeceğiniz Herhangi birine Denyo Demen Karakterinizin Oluşmadıgını Hayatın Discord ve Fivemden ibaret Oldugunu Sanmanız Ayrı bir şey

O Yüzden Konuyu Uzatmanızı Tavsiye Etmem

Sen Kimsin Velisi mi? Sana mı şikayet etti sende gelip baskasınamı şikayet ediyorsun Hemde Denyo Diyerek

Burda Sanal isimlerin arkasına sığınıp Saçma sapan laflar etmek elbette siz çocuklar için çok kolay Ben Yerli yazılımcıların yazılımlarını Kimsenin rızası olmadan kullanmam çalmam Karşlığını öyle yada böyle veririm Beni Tanımadıgın için Ancak Bir baskasının Sözüne Bakarak Saldıracak Kadar Kendi düşüncelerini Oluşturamayacak kadar benliğiniz oluşmadıysa Biraz büyüyün Sonra Gelin Konusalım

Saygı Yaşla Değil Davranışla Olur Gençler O Yüzden Artık konuyu Kirletmeyin Bu Telefonu Ben yapmışım gibi saldırmayın Altı üstü bir paylasım Arkadaşının yaptığı şeyi Aynısını Ona yaptım Bu Kadar canınız Sıkıldıysa Engellersiniz Olur Biter

O Denyo Tabirini Kullanıp Hak Hukuk Arayamazsın Gizli isimlerin arkasına saklanmış gizli karakterler olarak oldukça cesursunuz

ve Gerçek Hayatta Karşısına geçip 2 Kelime edemeyeceğiniz Herhangi birine Denyo Demen Karakterinizin Oluşmadıgını Hayatın Discord ve Fivemden ibaret Oldugunu Sanmanız Ayrı bir şey

farkında değilsiniz galiba hala tehditkâr tavırlar sergiliyorsunuz
68662

-- O Denyo Tabirini Kullanıp Hak Hukuk Arayamazsın Gizli isimlerin arkasına saklanmış gizli karakterler olarak oldukça cesursunuz
öncelikle denyo dengesiz anlamına da gelmektedir

-- ve Gerçek Hayatta Karşısına geçip 2 Kelime edemeyeceğiniz Herhangi birine Denyo Demen Karakterinizin Oluşmadıgını Hayatın Discord ve Fivemden ibaret Oldugunu Sanmanız Ayrı bir şey

karakterimin oluşup oluşmadığını buradan tek bakışla anlayabiliyorsanız ve önünüze her gelene tehditkâr tavırlar sergileyerek hatta ve hatta kişilerin özel bilgilerini tehditkâr tavırlar ile isteyip bunları belirttikten sonra kusura bakmayın ama karakteri oluşmamış bir insan olduğunuzdan sizin benden şüphe ettiğiniz kadar ben de sizden şüphe ediyorum

Neyin dövüşü beyler boş drama yaratmayın, isteyen istediği scripti editleyip satışa koyar bilgin varsa açacağın sunucuda kendin yapıp kullanırsın kimsenin yaptığına bir şey demeyip kendiniz bir şeyler öğrenip yapmayı deneyin artık

sus bi knk

napim knk

knk tamam en iyisi sensin

Napcan knk realda
LAN SEN KİMSİN QB PHONE EDİTLİYORSUN Fln diyip Adamı mı dövcen knk
Hiç bişi yapamazsın knk sen otur anca forumda sanal mafyalık ay pardon sanal maymunluk Yap

Az Büyüyn
farkında değilsiniz galiba hala tehditkâr tavırlar sergiliyorsunuz
Ekli dosyayı görüntüle 68662

-- O Denyo Tabirini Kullanıp Hak Hukuk Arayamazsın Gizli isimlerin arkasına saklanmış gizli karakterler olarak oldukça cesursunuz
öncelikle denyo dengesiz anlamına da gelmektedir

-- ve Gerçek Hayatta Karşısına geçip 2 Kelime edemeyeceğiniz Herhangi birine Denyo Demen Karakterinizin Oluşmadıgını Hayatın Discord ve Fivemden ibaret Oldugunu Sanmanız Ayrı bir şey

karakterimin oluşup oluşmadığını buradan tek bakışla anlayabiliyorsanız ve önünüze her gelene tehditkâr tavırlar sergileyerek hatta ve hatta kişilerin özel bilgilerini tehditkâr tavırlar ile isteyip bunları belirttikten sonra kusura bakmayın ama karakteri oluşmamış bir insan olduğunuzdan sizin benden şüphe ettiğiniz kadar ben de sizden şüphe ediyorum

Denyo Lafından Sonra Erkekliğine Devam Etmeni Beklerdim

Neyse Gençler Burayı Mesgul etmeyin Derdiniz Varsa Özelden Hadi gülüm

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!