Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru başlat.bat çalışmıyor

katilretr01

Üye
FT Kullanıcı
yardımcı olurmusnuz ne yapmam gerek

Ekli dosyalar

• resim_2023-07-13_114922436.png
    resim_2023-07-13_114922436.png
    7.3 KB · Görüntüleme: 109
yardımcı olurmusnuz ne yapmam gerek
Dostum baslat.bat'ın içerisini yanlış yazmışsın direk bu kodun sadece konumlarını değiştirerekde yapabilirsin. TxAdmin kurulumdan uğraşmadan da yapabilirsin
cd /d C:\FXServer\server-data C:\FXServer\server\FXServer.exe +exec server.cfg

Bi salın artık ya! Bat açamayan adam bir zahmet sunucu açmaya kalkmasın ya. Harbiden yeter cidden boku çıktı bu işin!

Kardeşim bizde bu yollarından geçtik DİSCORD üzerinden iletişime geç benimle bir şey olduğunda yardımcı olayım sana formda uğraşma

Bi salın artık ya! Bat açamayan adam bir zahmet sunucu açmaya kalkmasın ya. Harbiden yeter cidden boku çıktı bu işin!
2 yıldır fivemde developerım ilk 3.0 np hud, supra-license, ronin-backdoor( remake çalışmaları başladı ) vb. zibilyon tane şey yaptım, hala fivem için bat oluşturmayı bilmiyorum buda benim flexim

belki adam öğrenmeye çalışıyo
Bilmiyorsa salsın kanka. Gitsin oyuncu olsun. mk oynadığı sunucu da 2 tane modlu araç satılınca tanesi 1000 tl den hepsinin götü başı oynuyor. O yapıyorsa bende yaparım diyo . . Hazır paket dolu diyo zaten. Sonra indiriyo paketi .bat açamıyor dfhdfhsd

Bilmiyorsa salsın kanka. Gitsin oyuncu olsun. mk oynadığı sunucu da 2 tane modlu araç satılınca tanesi 1000 tl den hepsinin götü başı oynuyor. O yapıyorsa bende yaparım diyo . . Hazır paket dolu diyo zaten. Sonra indiriyo paketi .bat açamıyor dfhdfhsd
o yaparsa bende yaparım diyenler zaten öğreniyo herkes anasının karnından developer doğmadı sende bu yollardan geçtin ve laf ediyosun

adamsin abi cok iyisin sen

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!