Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Basit Lisans Sistemi srht_license

Ne anlatıyon kanka profil resmim bir ironi hala anlamıyorsun değil mi? Hayatımda robloxu 1, 2 defa oynamışımdır artık boş konuşmayı bırakıp lütfen minecraftına dönebilir misin? Lua dil mi diyen birinden daha fazla eleştiri görmek istemiyorum da xD her dilin kullanım şekli farklıdır her ne kadar küçük veya basit bir dil olsa da
dostum .lua kullanıyorsun java ya da c# , c++ değil tekrar düşün .d

Sal kanka dost olamazsınız zaten ancak abi kardeş olursunuz da bunlardan da sevilecek kardeş olmaz, konuşma tarzlarına bak bu arada ronin iyi bir sistem yapmış incelediğim üzere return site ile bağlantı kurulamadığında sağlanır, ki kodları da uzaktan request post yolu ile gönderiyor en azından emek var o eleştirinde sana hak vermiyorum fakat platformun bu tarz cocuklarla kaynaması beni üzüyor.
dostum bende buna katılmıyorum mantıkçı bir insanın düşündüğü şudur bu arkadaşların fazla bir şey bildiğini düşünmüyorum ve emek verdiklerini imkan bile vermem. nedeni şudur zaten sc başlatıldığı gibi request o şekilde çekilir ya da bir trigger tetikliyorsa gönderilir ya da çekilir şimdi baktığın zaman sürekli kontrol etmesi için return gerekli .d bu arkadaşlar ise server tarafından çektirip client tarafından yazdırıyorlar chatmessage olarak yani yaptıkları extreme olarak ise dosya çoğaltıp trollemekmiş wow cidden inanılmaz emek değil mi .d ?

bu arada piyasada lisans satan arkadaşlarda bu methodla yapıyor dostum sürekli return ile kontrol ettirtiyorlar .d 50 saniye de bir vs. güzel paylaşım eline sağlık.
teşekkürler dostum dediğin gibi genel mantık bu geliştirilerek daha iyi hale gelebilir elimden gelen bu kadarıydı :D en azından insanlar salak saçma 1 ton para vermeden kullanabileceği bir sistem

Konu tarafımca incelenmeye alınmıştır

Multi account kullanan üyeler lütfen yan hesaplardan tartışma çıkarmayın, devam ettiğiniz taktirde hesaplarınız süresiz yasaklanacaktır.

Konu altında tartışmak yerine tartıştığınız kişiyle özelden iletişime geçip konuşabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!