Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Basit Lisans Sistemi srht_license

Bildirdiklerin için teşekkürler en kısa zamanda güncelleyeceğim
your code yazan yere ne yazabilirm bir örnek verebilirmisiniz script adini yazmam yeterlimi fakat orasi bide kapatilmis -- ile yani sadece script adi girmem yetermi -- silip bunlari.

your code yazan yere ne yazabilirm bir örnek verebilirmisiniz script adini yazmam yeterlimi fakat orasi bide kapatilmis -- ile yani sadece script adi girmem yetermi -- silip bunlari.
Dostum Your Code Yazan kısıma scriptinin server.lua kodlarını kopyalayıp gireceksin ama bu lisansın kırılması 5 dakikanı almaz

Dostum Your Code Yazan kısıma scriptinin server.lua kodlarını kopyalayıp gireceksin ama bu lisansın kırılması 5 dakikanı almaz
+1 direk bu lisans scriptini silse gg bide cmd de print attigindan direk lisans in adi da cikiyor wqeweqweqw

srht_license Farkı İşte :cool:
olm adam bedava lisans sistemi vermis niye kötülüyonus adam kullanmassan adresini tc ni mi dagitirim diyo kafana silah mi dayiyo allah allah gicik oldum yav herkes kötü yorum yapmis kullanma o zmn git ücretli al ücretsiz bu kadar olur.

olm adam bedava lisans sistemi vermis niye kötülüyonus adam kullanmassan adresini tc ni mi dagitirim diyo kafana silah mi dayiyo allah allah gicik oldum yav herkes kötü yorum yapmis kullanma o zmn git ücretli al ücretsiz bu kadar olur.
Kanka ona ait bir lisans değil request yollamış sadece ?

srht_license Farkı İşte :cool:
1.si kimse zorla kullandırmıyor

2.si sistem ücretsiz eğer kırılmıycak bişi bekliyorsan ücretini vererek yaptırabilirsin

3.sü kendi yazdığımı idda etmiyorum

herekese iyi forumlar

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    1.6 KB · Görüntüleme: 22
  • 2.PNG
    2.PNG
    1.9 KB · Görüntüleme: 22
  • 3.PNG
    3.PNG
    4.3 KB · Görüntüleme: 18
insanlara iyilik yaramıyor malesef fivemde

Sistem Güncellendi

Neler eklendi ?

Lisans onaylanmadı logları düşmüyordu düzenlendi

biraz renklendirildi

lisans onay red logları ayırıldı

artık lisans onaylanmazsa pc restart yiyor

59391
59392 59393

xor ve aztupbrew kolaylıkla kırılabiliyor tavsiyem şuanlık moonsec ama dersenizki okadar önemli birşey değil psu ile şifreleyebilirsiniz.

HAKKINDA :
Basit bir script lisans sistemidir ipye özel lisanslanır

Kurulum :

licenseip is here yazan alana lisanslayacağınız ip adresini yazınız ipye bakmak için

İstediğiniz Scripti "YOUR CODE HERE " Yazan Yere Yapıştırınız

Basit Bir Sistemdir Ancak Geçilmez Log Sistemi Ekledim İçine

obfuscate edebilirsiniz

Özellikleri :

İp onaylanmazsa belirlenen süre içinde cmd yi kapatır

Lisansa para Vermek istemeyen arkadaşlar için birebir

GELİŞTİRMEYE AÇIK BİR SİSTEMDİR

NOT : DEDİĞİM GİBİ BASİT BİR SİSTEMDİR

BİLDİĞİM TÜM OBFUSCATE SİTELERİ

bu arada piyasada lisans satan arkadaşlarda bu methodla yapıyor dostum sürekli return ile kontrol ettirtiyorlar .d 50 saniye de bir vs. güzel paylaşım eline sağlık.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!