Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Badaz-policealert

Badaz

Üye
FT Kullanıcı
01 03 arası bir resmondur optimize bir scripttir
Ems,Sasp gibi legal ekipler içinde aktif şekilde çalışmaktadır.
Normalde legal ekiplerin attığı shotfire ihbarı aktif olmaz ama ben scripti size göstermek için aktif ettim.
Her mermide shotfire gelmez sadece ilk mermide gelir sebebide memurların kafasını şişirmemek için ve daha optimize çalışmasını sağlıyor.
Qbcore bir scripttir.
Discord üzerinden ekran açılıp script yine denenilebilir ve gösterilebilir.
Ulaşmak için:
Fiyatı: 10
$

ÖN İZLEME:

GÜNCELLEME: Artık page down tuşuna bastıktan sonra kod gönderirken kişinin ismi ve soy ismi ve rankı yazıyor..
1686495673488.png

Son düzenleme:
/kod 1-2-3-4-0'dan farkı nedir? bunu sadece dispacth'e mi bağladınız yoksa bahsedilmeyen özellikleri mi var mesela eskiden unmarked leak'de /alert yazınca mapte o polis kırmızı şekilde yanıp sövüyordu

leak sunuculardan paylaşılan dispatch çalışmıyor yani kodlar atılmıyor ve veri çekmiyor isim gözükmüyor gps ile de uyumlu değil

he yani başkasının leak scriptini fixleyince 10 dolara satabilme hakkın oluyo

orjinal hali 30 dolar dostum istersen deniyebilirsin çalışmayan bir script leak olması ne kadar artı yazar sana
1 script senin değil
2 script zaten leakte var az çok anlayan fixler
3 scripti fixlediğin için yapan kişiden daha ucuza satma hakkın yok

1 script senin değil
2 script zaten leakte var az çok anlayan fixler
3 scripti fixlediğin için yapan kişiden daha ucuza satma hakkın yok
kanka fixlemek kolaysa yapabilirsin sıkıntı yok ben belirli bir süre emek verdim sende yapabilirsin

kanka istersen ben de fixleyim açayım konu 7$ a koyayım senden almasınlar benden alsınlar nasıl fikir :D?

• Beğen
Tepkiler: zeu
kanka fixlemek kolaysa yapabilirsin sıkıntı yok ben belirli bir süre emek verdim sende yapabilirsin
ya kanka gerçekten anlamıyorum sizin gibi kendini geliştirici olarak gören insanları biraz bekleticem seni konuya taglerim

kanka fixleyebiliyosan yap benim umrum dışı batan ne sana bu kadar
kanka leak bir şeyi fixleyip 10 dolar için kıvranıyorsun hadi sen yapsan tamam dicem :D emergency blips bile tgiann a ait gibi gözüküyor yani :D

büşranın eski kıyafet paketlerinide satmaya kalkmışsın inceledim profilini zaten toplam 12 tane mesajın var forumda daha çok erken uzaklaşabilirsin piyasadan böyle yaparak ekmek çıkmaz sana

büşranın eski kıyafet paketlerinide satmaya kalkmışsın inceledim profilini zaten toplam 12 tane mesajın var forumda daha çok erken uzaklaşabilirsin piyasadan böyle yaparak ekmek çıkmaz sana
tamamdır reiz xd 2019 da atatürk rp zamanlarından beri yapıyorum gelip ne yazıyosun genelde yabancı forumlarda takılıyorum. 2021 de açmış gelmissin yeni olan sensin

büşranın eski kıyafet paketi değil ama sen bilirsin dostum

be
kanka leak bir şeyi fixleyip 10 dolar için kıvranıyorsun hadi sen yapsan tamam dicem :D emergency blips bile tgiann a ait gibi gözüküyor yani :D
BENTLEEEEY GARDAŞŞŞŞ

tamamdır reiz xd 2019 da atatürk rp zamanlarından beri yapıyorum gelip ne yazıyosun genelde yabancı forumlarda takılıyorum. 2021 de açmış gelmissin yeni olan sensin
Konu eski yeni değil "forumda yenisin". Konu haksız kazanç sağlamak fixlemek ve developerlığınla övünüyosan bu kadar kendin sıfırdan yap leak scriptleri fixleyip toplayıp isim değiştirip satmaya kalkma.

Konu eski yeni değil "forumda yenisin". Konu haksız kazanç sağlamak fixlemek ve developerlığınla övünüyosan bu kadar kendin sıfırdan yap leak scriptleri fixleyip toplayıp isim değiştirip satmaya kalkma.
peki BENTLEY GARDAŞŞŞŞŞŞŞŞ mı reiz onu tam anlayamadımda ben

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!