Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Badaz-galeri qbcore %15 indirim

çok kişi gördümde, senin gibisini hiç görmedim. Hem başka birinin scriptini satıyorsun hemde üste çıkıyorsun. :D

çok kişi gördümde, senin gibisini hiç görmedim. Hem başka birinin scriptini satıyorsun hemde üste çıkıyorsun. :D
dostum script benim ezik gibi forumdan almıyorum scripşti ben göster hangi forumda var bu script

• Haha
Tepkiler: zeu
indirme linki nerde dostum
Script satılıyor dostum. Sorunda zaten, başkasının sattığı scripti leaklerden, ordan burdan bulup satman. Bunu anlamayacak kadar aptal olamazsın. Ama eğer hala anlamıyorsan, açıklayayım sana: Bu sattığın script Kibra denen birine ait ve o kişi 0Resmon diye bir yerde çalışıyor. O scripti mart ayında yaptılar ve satıyorlar (Hani onlara ait ya? Satıyorlar ve satış konusunuda yukarıda attım). Sende bunlara ait olan scripti bir yerden bulmuşsun ve satıyorsun. İnsanlar bu yüzden sana tepki gösteriyor. Bunuda artık anlamıyorsan diyecek bir şey yok...

Script satılıyor dostum. Sorunda zaten, başkasının sattığı scripti leaklerden, ordan burdan bulup satman. Bunu anlamayacak kadar aptal olamazsın. Ama eğer hala anlamıyorsan, açıklayayım sana: Bu sattığın script Kibra denen birine ait ve o kişi 0Resmon diye bir yerde çalışıyor. O scripti mart ayında yaptılar ve satıyorlar (Hani onlara ait ya? Satıyorlar ve satış konusunuda yukarıda attım). Sende bunlara ait olan scripti bir yerden bulmuşsun ve satıyorsun. İnsanlar bu yüzden sana tepki gösteriyor. Bunuda artık anlamıyorsan diyecek bir şey yok...
1. bu scripti herhangi bir leak sunucusunda bulamazsın iştersen arayabilirsin bulunamaz bir scripttir bu 1
2.s,de
Attığım adımda izin var
Baktığım aynada yüzün var
Bu canımda gözün var
Ner'desin caney?

1. bu scripti herhangi bir leak sunucusunda bulamazsın iştersen arayabilirsin bulunamaz bir scripttir bu 1
2.s,de
Attığım adımda izin var
Baktığım aynada yüzün var
Bu canımda gözün var
Ner'desin caney?
Niye arayayım leak sunucularında :D Ben zaten yaptım. Eğer satın alıp, satıyorsan vayy senin haline

Niye arayayım leak sunucularında :D Ben zaten yaptım. Eğer satın alıp, satıyorsan vayy senin haline
yok be reiz clöient side vardı dump diğer kısımı ben yazdım zaten o kadar işsiz değiliz ama hiçbir yerde yok dumpta kendimin

güzel scriptmiş :D

abi çok iyi script bu ya ben yaptım teşşekurler
Sende bunu yapacak kapasite olsa gelip burada salak salak insanlarla polemiğe girip aptal aptal cevaplar yazmazdın. Neyse iyi reklam yaptın bu post sayesinde +2 satış daha geldi türk kullanıcılardan saol.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!