Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot ATRO BOT`S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jarvistwo

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
atrobots.net
Discord
jarvistwo
🚀 Atro Bot`s Discord Botu Satışta! 🚀

Merhaba Fivem sunucusu sahipleri!

Fivem sunucunuzun Discord sunucusunu daha verimli yönetmek için bir bot arıyorsanız, işte aradığınız çözüm burada! Size özel olarak tasarlanmış ve Fivem sunucunuzla uyumlu olan Discord botumuzla sunucunuzu daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

🚀 Özellikler:

- 30'dan fazla komut: Sunucunuzdaki kullanıcıları, rolleri, kanalları ve daha fazlasını kolayca yönetmek için geniş bir komut yelpazesi.

- 15'ten fazla log: Sunucunuzda gerçekleşen önemli olayları izlemek için kapsamlı loglama özelliği.

- Otomatik sistemler: Sunucunuzdaki belirli olaylara otomatik tepki veren ve iş akışınızı otomatikleştiren özel sistemler.

- Özelleştirilebilirlik: Botumuz, sunucunuzun ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir. Hangi komutların etkin olacağını ve hangi logların izleneceğini belirleyebilirsiniz.

- Kullanıcı dostu arayüz: Kolay kullanım için basit ve anlaşılır bir komut yapısı ve interaktif yanıtlar.

- Hızlı ve güvenilir destek: Herhangi bir sorunuz veya yardıma ihtiyacınız varsa, hızlı ve profesyonel bir destek ekibi her zaman yanınızda.

💰 Fiyatlandırma:

Botumuzun fiyatını discord sunucumuz üzerinden öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın.

📞 İletişim:

Botumuz hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek için lütfen bize aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşın:

- Discord: //

Sunucunuzun potansiyelini artırmak ve Discord topluluğunuzu daha etkili bir şekilde yönetmek için bugün bizimle iletişime geçin!🌟

Görselleri Yakında Eklenecektir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
1712528803016.png
ANG BOTS kopyalanmış daha bakmaya gerek yok

1712528825742.png
olum yazıyı niye çaldın

Dostum oraları baldhartın eski oratğı kopyalamış değişliyorum zaten bende direk attım bakmadan

1712528993519.png
kanalı niye kapadın knk

Yazı tarzı hoşuma gitti o yüzden kullandım bir rahatsızlık belirtisinde değiştiririz

Sen dedikten sonra onları değiştiriyim dedim dostum
1712529269731.png

KANKA ADAMIN BOTUNU ÇALMIŞSIN AM***** KO*****

Sanırım kurallar da hoşuna gitti
1712529312235.png
1712529325646.png

KANKA ADAMIN BOTUNU ÇALMIŞSIN AM***** KO*****
Dostum düzgün konuşursan sevinirim botu görmeden çalmışsın demen pek hoş birşey değil lütfen düzgün konuş veya konuma mesaj yazmazsan sevinirim iyi askşamlar.
onu da eski ortak yapmış dostum

Dostum düzgün konuşursan sevinirim botu görmeden çalmışsın demen pek hoş birşey değil lütfen düzgün konuş veya konuma mesaj yazmazsan sevinirim iyi askşamlar.
tamam saygı çerçevesi olsun

botu görmeden demek ?

1712529375482.png
1712529388662.png
1712529401413.png
1712529408500.png
1712529416669.png
1712529424636.png

Dostum o bot sadece benim sunucumda kullanılıyor bot vardı değiştirmek istemedim farklı bir bot satıyoruz

Dostum o bot sadece benim sunucumda kullanılıyor bot vardı değiştirmek istemedim farklı bir bot satıyoruz
tamam kanka jaylen-ozi-v13-guard'ı öneririm ben paylaştım mesajlarıma bakarsın azcık oğuz eski dostumdur söz söylemicem sattığını

tamam kanka jaylen-ozi-v13-guard'ı öneririm ben paylaştım mesajlarıma bakarsın azcık oğuz eski dostumdur söz söylemicem sattığını
Dostum Guard botumuz daha yazılmadı sana karşı saygımı koruyorum ama sen hala zorluyorsun

hatta kendime kural koydum ne botu yaparsan aynısını yapıp paylaşcam kanka ne zaman özgün fikir ortaya koyarsan
angbots angbots'u konuya davet ediyorum.

hatta kendime kural koydum ne botu yaparsan aynısını yapıp paylaşcam kanka ne zaman özgün fikir ortaya koyarsan
dostum ne yaparsam yap hayatta bazen fivem türk konularında sallamaktan başka bir sorumluluk bulursun başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!