Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ATRO BOT`S AZCIK DRAMA :)

• Konbuyu başlatan Echosal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 17
  • Görüntüleme 317

Echosal

Üye
FT Kullanıcı
Jarvistwo Jarvistwo gel buradan devam edelim he dostum sattığın pakette ki leak sc'lerin sahipleri ile anlaştın mı ?

1712530426358.png
- ESKİ ORTAK

senin ne bu kadar zoruna gitti onu anlamadım

senin ne bu kadar zoruna gitti onu anlamadım
senin gibilerin çalması çırpması emek hırsızlığı yapması kendine özgü fikrin olmadığı için anlamazsın yapınca anlayacaksın hani büyüyünce anlarsın derler ya o misal dosti bu adam boşa mı yaptı o kadar şeyi ang botsu eskiden sevmezdim jaylenozi satardı arisin botu satardı ama şimdi fikirleri özgün kendine özel bir site yaptı falan falan senin neyin var özgün?

senin gibilerin çalması çırpması emek hırsızlığı yapması kendine özgü fikrin olmadığı için anlamazsın yapınca anlayacaksın hani büyüyünce anlarsın derler ya o misal dosti bu adam boşa mı yaptı o kadar şeyi ang botsu eskiden sevmezdim jaylenozi satardı arisin botu satardı ama şimdi fikirleri özgün kendine özel bir site yaptı falan falan senin neyin var özgün?
Dostum eski ortağın kopyalaması ve yazı fontunu gördüm beğendim özgünlük tek bir yazı fontuna mı bakıyor eski ortak baldhart değil baldhartın eski ortağı

Dostum eski ortağın kopyalaması ve yazı fontunu gördüm beğendim özgünlük tek bir yazı fontuna mı bakıyor eski ortak baldhart değil baldhartın eski ortağı
kankim e botun da aynı napacağız ? kanalların da aynıydı ta ki ben fark edip söyleyene kadar silmiyordun ?

Jarvistwo Jarvistwo gel buradan devam edelim he dostum sattığın pakette ki leak sc'lerin sahipleri ile anlaştın mı ?
Dostum ismin bile raconsal gibi ikinizin de kim olduğunu bilmiyorum ama kimin ne sattığı kimseyi ilgilendirmez eğer ki vasa script sahipleri ve ya bot sahipleri kendileri tartıştın seni ne kadar alakadar eder baydınız artık cidden konu sahipleri şikayetçi olmadan farklı insanların şikayet etmesi vs drama drama drama dostum herkes işine baksın

Dostum ismin bile raconsal gibi ikinizin de kim olduğunu bilmiyorum ama kimin ne sattığı kimseyi ilgilendirmez eğer ki vasa script sahipleri ve ya bot sahipleri kendileri tartıştın seni ne kadar alakadar eder baydınız artık cidden konu sahipleri şikayetçi olmadan farklı insanların şikayet etmesi vs drama drama drama dostum herkes işine baksın
sanane kanka rahatsız oluyorsan okuma ?

ismin bile raconsala gelince 2015'den beri bu nicki kullanıyorum ts'de de Echo nickini kullanıyordum kanka baya boş yaptın birisi ünlü olunca o isim onun olmuyor :)

kimin boş yaptığı belli dostum konuna göz atarak bakabilirsin 😊

Dostum Ben Arkadaşlarla Konuştum Ve Konuyu Uzatmaya Gerek Yok Kusura Bakmayın Dedim Ama Arkadaş Hem Hakaret Ediyor Hemde Bizi Kötülemek İçin Konu Açıyor.

1712611577554.png
ben bu arkadaşla görüştüm ve yazı stili ve şablon hakkında özür diledim ve şablonu değiştirdim. Yazı Stilleri de dahil değiştim.
1712613954714.png
Aramızda Konuşup Halletik Dostum Seninde Uzatmana Gerek Yok.

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!