Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket atatürkle dalga geçen veledin paketi

Gafa yok gafa olsa böyle olmaz

Ayp etmiş Atatürke sövülmez Ezik ya Atatürke küfür edeyim hawli

gencler nabiyonuz ya sc ismini xeo yapip paket yapmis adam ayp nie paylasiyonuz ?✌️

Anladım reis kibra-qbtoesx paketini sıfırdan senmi yazmıştın ? xD benim packetim estağfurullah rp
Bu envanterin tek kişi tarafından paylaşıldığını ve tek kişi tarafından çevrildiğini bildiğin gibi cahilsin

Son düzenleme:
Bu envanterin tek kişi tarafından paylaşıldığını ve tek kişi tarafından çevrildiğini bildiğin gibi cahilsin
ben atatürkü çok seviyorum çünkü sevdiğimi söyleyince insanlar beni seviyor onlar bunu böyle biliyor hoşlarına gidiyor böylece 3 kelime ile insanlarla arkadaş oluyorum herşey çıkar için çünkü atatürk umrumda değil (Atatürkü sevenlerin içerisindeki ses)

ben atatürkü çok seviyorum çünkü sevdiğimi söyleyince insanlar beni seviyor onlar bunu böyle biliyor hoşlarına gidiyor böylece 3 kelime ile insanlarla arkadaş oluyorum herşey çıkar için çünkü atatürk umrumda değil (Atatürkü sevenlerin içerisindeki ses)
Sj :eek:

Şahıs bu konudan sonra discord ismini değişmiştir discord ismini : X᲼#0001 yapmıştır

Buda 2. Kanıttır Buyrun

Ekli dosyalar

• Screenshot_11.png
    Screenshot_11.png
    66.4 KB · Görüntüleme: 27
Burda kimse senin gibi bir oksijen israfı aptala atasına olan sevgisini açıklayacak değil.
Böyle aptallıklarla bir iki gün gündemde kalırsınız o kadar sonrasında ya tamamen unutulursunuz ya da forumdaki 2-3 aptal olarak hatırlanırsınız.

Burda kimse senin gibi bir oksijen israfı aptala atasına olan sevgisini açıklayacak değil.
Böyle aptallıklarla bir iki gün gündemde kalırsınız o kadar sonrasında ya tamamen unutulursunuz ya da forumdaki 2-3 aptal olarak hatırlanırsınız.
Yazdığım ile benim alakam yok sadece duyar kasıyorsunuz yok atam şöyle yok atam böyle sonuç ne oooo bu atatürkü seviyor buna ekmek verelim xD + Olarak gündemde kalmak felan boş cümle kurmuşsun alakası bile yok ne yazdığını bilmiyorsun yazdığımla senin cevabın heyecan sonucu oluşmuş bir cümleye benziyor.

//

Yazdığım ile benim alakam yok sadece duyar kasıyorsunuz yok atam şöyle yok atam böyle sonuç ne oooo bu atatürkü seviyor buna ekmek vererlim xD + Olarak gündemde kalmak felan boş cümle kurmuşsun alakası bile yok ne yazdığını bilmiyorsun yazdığımla senin cevabın heyecan sonucu oluşmuş bir cümleye benziyor.
Kaç yaşındasın? Kurduğun cümleler aşırı saçma da.

Kaç yaşındasın? Kurduğun cümleler aşırı saçma da.
19 yaşındayım gayet düzgün cümle kuruyorum fakat siz ya anlamak istemiyorsunuz yada anlayıp cümleyi anlamamışlığa vuruyorsunuz çünkü işinize gelmiyor.

//

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!