Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ASGARD RP PAKETI | DIKKAT EXE KAPANMA SORUNU VAR | INFINITY FREE PAKET

load = print ve dosya kırılır, 4 milyarlık pakete böyle bir koruma gercekten üzücü, benim rcon cektirmem olay olmuştu adamlar keyi bile rahat bırakmıyor, kod desteğini veren de Made by MIXAS, paketi kullanıp backdoor vb problem ile karşılaşan olursa bana ulaşabilir büyük bir zevk ile sorununuzu cözerim.
32452

DF
4K nasılmı kazıklanırsın oynat bakalım.

DF
Ayıptır Söylemesi Kendime Oyun İçinden Nasıl Para Verebilrim

DF
load = print ve dosya kırılır, 4 milyarlık pakete böyle bir koruma gercekten üzücü, benim rcon cektirmem olay olmuştu adamlar keyi bile rahat bırakmıyor, kod desteğini veren de Made by MIXAS, paketi kullanıp backdoor vb problem ile karşılaşan olursa bana ulaşabilir büyük bir zevk ile sorununuzu cözerim.
Ekli dosyayı görüntüle 32452

Eğer gelirler ise şifreleme sitemde üyelik verebilirim...

DF
32466
dumpladıgımda iceride bir kac tane daha backdoor oldugunu görebiliyorum ama bunları engelleyemiyorum o yüzden eğer siz deobfus yapabildiyseniz sizden istiyorum Rich Rich

DF
Son düzenleme:
Awaing Scripts Hatası İçin ; esx_identity esx_kashacters olmadan çalışmaz herhangi bir esx_kashcacters kurduğunuz taktirde çalışacaktır, onun dışında esx_skini sıkıntılı karakteriniz yüklenmiyor envanter lisanslı açılmıyor disc olduğu için envanteri değiştirip kullanmanızı tavsiye ederim iyi çalışmalar.

DF
saol fivemturk sayende 60 tane oyuncum ve 20 boostlu platinium keyim ademufuk tarafından alındı hayla açık var bana özelden mesaj attı paketi kurdugumda ademüfük o pketi çalıştıramazsın diye

DF
Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!