Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [UCRETSİZ] ASGARD ROLEPLAY İNFİNİTY V5 GUNCEL PAKET

Forum kurallarına uygun olmayan hakaret ve uygunsuz içerikli mesajlar tarafımca temizlenmiştir.

ARKADAŞLAR PAKETİN FİXLİ HALİNİ ÜCRETLİ Bİ ŞEKİLDE YAPARIM İLGİLENEN OLURSA EKLEYİP DİSCORDDAN YAZABİLİR

Merhaba arkadaşlar bugünü hepinizin sabırsızlıkla beklediğini biliyordum o yüzden sizi bekletmeyip 9 diyar community paketinin güncel halini tekrardan paylaşıyorum virüs total eklemiyorum forum yetkililerinden izin aldım illaki konu altına onay vericeklerdir sql ve paket aynı linktedir paketi indirin kullanın lisans olabilir lisans sistemini komple kapatabilirim ha şunu unuttum bu arada bu paket 6000 liraya satılıyor beyler böyle şeyler için rızkınızı kesmeyin ben paylaşırım

Lisanslı Scriptler ;

extendedmode
crafting
asgard_default
esx_policejob
esx_ambulancejob

Ben nasıl kurulup çalıştırılacağı hakkında bilgim yok ve kendime nasıl adminlik verileceği hakkında'da
İlk defa sunucu kurmaya çalışıyorum öğrenmeye çalışıyorum yardımcı olabilecek varmı ?

Arkadaşlar şehirde bazı yerler böyle hangi ymapdan kaynaklı bilen var mı ?

51695

Heryer bu şekilde arkadaşlar neyden dolayı olabilir acil çözmem gerek

51730

Attığınız resimlerdeki görüntü bozulmaları herhangi bi ymap ile alakalı . Test ederek ymapları 2şer 2şer durdurarak çözebilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!