Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

ASGARD RP PAKETI | DIKKAT EXE KAPANMA SORUNU VAR | INFINITY FREE PAKET

Paketi hiç indirip oynamadım , paketi ben de paylaşmadım bunu bana sormanız biraz anlamsız konu sahibine sorarsanız cevap verirse verecektir.
Sadece biz kırma işlemi gerçekleştirdik.
kırdığınız dosyaları değiştirince bu hatayı alıyorum 32385

DF
Buradan paketi alıp kullanıp oyuna giriş sağlamış kişilerle iletişime geçmen daha sağlıklı olur , fivem oynamıyorum.

DF
awaiting script alıyorum girerken nasıl çözebilirim
Ay yazık ya :D MÖÇDFÖGDMÇÖGMÖÇDFMGÖÇFDGMÖÇ Sen 128 Uyumlu paket yapmıyor muydun Allaha sövüp durmuyor muydun yazık ya bide formda dolaşıyorsun F3D3R4LL Frozen Muhammet Abi Bu şahıslar Allah'a küfür ediyorlar Binevi Ateistler haberin olsun

DF
çok hatalı şekilde başlattım ama lagdan tek bile zor oynadım öylesine gezdim paket benziyor ama asgardda oynadığım çoğu script farklıydı emin olamadım aynı paket mi diye tek başıma bile 50fps geçemedim bu pakette hatalardan dolayı olabilir belki.

DF
awaiting scripts kalıyor benimde herşeyi yaptıgım halde

DF
Kod:
set mysql_connection_string "server=localhost;database=essentialmode;userid=root;password="

PASSWORD YANİ ŞİFRE VARDIR ONU SİL

docs docs

DF
İndirmede sorun yaşanıyor.
Edit: Benden kaynaklı bir problem imiş:)

DF
Açıkçası paylaşılması çok etik gelmiyor sonuçta yapan kişilerin içide bir emeği var.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!