Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Artık bir şeyleri kendiniz yapmayı düşünüyormusunuz

++

Polish_20210629_110330094.jpg

ben developer degilim
developer degilim ben
developer ben degilim

m̸̬̄͊̽̅̚͠ȩ̵͈͙͎͊n̶̡̰͓͖͆̓͑́̈́̃͝t̸̡̰̻̻͚̱͖̩̰͗̔̂̏̕͠͝ạ̸͇̳̑̏͝l̵͉̈ ̶̨͍͍̗̞̫̣̜̏̋̾́̒́͌͗̆́ç̴̖͙̙̻̈́͝ǫ̸̩̼̞̪̞͓̈̏̍͋̏̓̔̇̑k̶̺̍̓̀͐̋ü̴̳̘͔̹͓̻͎̩͙̈̌̎̒̊͠n̸̝̩̮̿̒̋̈́ͅt̶̢̹̘͙͙̤̣̎͜ü̴̡̪͙͙̙̩̫̯̲̈́̂͌̒̆͋͐̐̎̚

y̷͕̲͋ä̶̛̛̟̤̑̎̈́͝͝r̸̜͍͎̈́͝͝d̷͓͓̲̝̋̆́͝ı̶̹͖͉̘̬̆̊̍͊͘͝ͅḿ̷͕ ̷̓̓͆̈́͜ẽ̸̖͉̈̔̾̓̈͝d̴̝̟͍͎̙̣̟̟́̋́̌̐̌̑͋̈́i̸̬̘̎̌̔͆͗̍͘ṉ̶̨̮̪̦̯̹̱̈͂͘

ḁ̵̢̛͈̙͇͌̅̓̋́̓͌͝o̶͓̙͌̇́̃͘l̷͉̰̲̞͑̔͒̈́̌̌̉͠͝ỉ̷͖̤͉̤͙͎͌̾c̵͙̲̞͈̞͉͐̊̏͛̒̈́̓́e̴̪͐͊̽̔̚͘ń̴̨͕̪̤̉͌̅̎̒͒ş̸̧̠͎̰̲́͒͒̓̎͒ͅẻ̵̬̰͖̯̰̣̯̱̈͛̇͛̔̾̕̚ ̶̢̥̘͕̫̠͚͕̍i̵̧̛͙̦̼͈̪̳̙̓́̓́͋̆̔͝n̶̡͖̻̙̲̣͚̠̯̯̄̆̀d̶̰̳͕̬̉̈́̀̿͋͝ì̴͈̓̉̈́̎͗͑r̵͙͍̙̀̾͂̽̀͝í̵̹̗̜̭̚m̷̥̟̭̫̩͚͈̂̓̍̓̆͗̃̂ ̷̫̱̉̎̄̿́̋v̶̥͈͉̘̈͒͠ͅà̸̺̱̼͇͜ŕ̶̨̨͍̘̤̠̤̯̻͗̀͆ͅ ̷͇̰̠͎͚̩͙̫̜̮̓̿̂̈́͋̈b̸͈̐̓͑̈̚͘ǘ̶̡̖̜͉͋́̆̌ ̶̨̢̨̳̹̙̗͇̏̀͋̏̒͘ͅa̷̙̓̿̋r̵̥͍͚̒ͅǎ̵̡̠̠̠̤̙͇͎̬d̴̡̛̬̪͉͙̟̲̩͎ͅȃ̸̡̨̘̻͔̖̻ͅͅ

أنا لست مطور
أنا قطري.
أنا لست المطور.
أنا لست توركو.

58629
ZİH̨̢̀İ͚̹Ņ̰͟͝SE͎͔̪͚L̖ ̅̏̃̂͐҉SO̅RU̵̴̡̯̿͂ͣ̉̓͟͜͞Ǹ̅̏̈͛ͦ ͋̅͊̓Y̷̸̖̮̬̰͍͟ͅA̵̛̬ͯ̋̈͘͝ͅRDĮ̸͉͎ͫ̄͠M̄̃̏ͬ͒ͥ ̹͑ͪͬ́E̢̒̎ͫ͢͜͟͠Dİ̪͈̼̲ͥ̌͑̿N MENTAL COKUNTU ⣿⣯⣿⣿⣿⣶⣶⣶⣶⣤⣤⣤⣀ ⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷   ⠈⠻⣿⡛⠉⠭⠉⠉⢉⣿⣿⣧ ⠲⣶⠖⠄⠄⢿⣿⠄⠶⣶⣾⣿⣿⣿⣿⣧    ⠺⢿⡗⠄⣹⣿⣿⠿⣟⣿⡏     ⠤⠤⢾⣿⣿⣿⣦⠘⡿   ⠈⢻⡿⣷⣶⣶⣤⣤⣤⣶⣦    ⣽⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟    ⠘⠿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿      ⠉⠉⠛⠋ Akıl sağlığını Ā̴ ̛̈́̋͌̆̈̎̓̓͌͛̂̚͝͠͠ ͋̀͌̎́̅̈́̄͌̚͝ ̡̧̥͔̣̗̱̺̥͍̼̣̭̣̙͉͖͉͓̭̼̰̤̝̪͖͎̲̩͎͖̦͜t̵̛̔̎͋͒̋̈̀̈́̂̽́̕ ͛̾̉̒̇̈́̇͐͝ ͉̘̯̘͇̩͍͉̬͚͚͇̘̮̝̥̥̞͓̦̼̱̠̀͐̄̆͑͘͘͜͝͠ ̢͕͈͖̼̜͎̘͈̤̜ì̶̎̋̀̌́̃͑̀̈́̓̒̔̏͆͗̇͠ ̧̢̦͖̙̺̱̪͖̲̗̟̹͈̻̬͙̟͖̣͙̬͙͈̙̞͕͉̦̩̭̭̑̉̃͋̆̑̀̒̀̍͑̾͛̾͝͠ļ̵̖͇̰̘͎̻̥̬͕̟̇̔̌̒l̶̇̌̉̉̇͠ ̛̽͗̓͌̔̂̐̉͗̾̚̕kaybet ̯̬ ̸̧̡̢̲̺͙͕̣̲͎̥̮̥̟̤͍̱͖̙̙̣̪͔̻͕͔̭͓̯͍͇̀ͅK̷̜̗͎͙͔̅̾̌̌̅͐̇̍͗̈̍̾̓̕ ̧̨̜͙̤̖̟̖̩̹̯̰̜͙͜.̷̓́̇̾͐͛̕͝͠ ͊̐͒͑͆̃͝͝ ̛̜͙͈̹̀͊͂̏̓̇͋́̅́͝ ̶̧̹̆̅̅̎͗̀͛̋͒͠ ̨̨̭̞̦̥͕̖͖̩̙̣̯͜͜ ̲̞̙Į̴̨̥̘̰͙͓̹̲̹̬̘̹̭̬̻̻̣͎̇͆̋̐̀̾̐͜͝͝ ̹̥̩̯̻͙̖͕z̷̮̀̈̇̑̒́̑́́̎̄͋̕͝l̶̡̢̨͉̗̹̭͈͎̠͖̗͔͙̬͔͕̲͚̘̤̝̼̠̤͔͙̝̮͕̇͛͜͠ͅę̵͔̻͖̯͚̥͎͇̜̥̦͕̦͈̪͍̩̭̘̺̅͑̅̂̌͗͑̓̓̌̓̅̒͗̒̈́̈͗̑͗̀̈͘͘ͅͅ ̸ ̛̀̅́̓́͑͘͠ ̧̟̜͚͕̹̦̪̬̥̤̤̣̟̯̅̋̏̓̉͑͊l̵̀̀̈́͘͘ ̾̉̏̈́̈́̀̾̍ ̨͕̪̬̬̗̟̞̫͔̦̋̏͌ ̝͖̭̣̦͜a̸̯̔̐̀ ̢͙̪̟͖̪̪̹̺̣͈̮̤̲͍͔̯̭̱̣̬̭̥̩̝̮͓̺͜ͅy̸̨̱̠̘̺̜̝̘̘̲͈̱͒̾̒́̈̄͂̄̉͛̕͜k̴̛̤̞̣̏̀͒͌̽͋̀̂̽ ̸̋͐̇̂͊̋͌̀̽̇̾͘̚

Alrighttt ? - Wooo ? - Shehaha ? - woahh ? - Loo ? - Ssss? - Koş??- Cıkmagz/Tıknazz ❌- Lo ?- SheHAha ? Koş ?? ŞşşŞtt ?- POW ?- BleeDah

Konu içerisinde ki tartışma içerikli mesajlar tarafımca silinmiştir. Yaşadığınız problemleri forumda değil , kendi aranızda konuşarak tartışın , aksi halde uyarı alacaksınız.

Forumun zaten amacı bişeyler paylaşıp birşeyler sormak kardeşim benim adam bilmediği için soruyor zaten bilseydi zormazdı herkes anasından bunları bilerek doğmuyor birdahakine sana sorup açar konusunu
o tayfadan olduğunu bu kadar belli etme konuyu okusaydın keşke lafım soru soranlara değil dedim orda herşeyi sorup paketini forum üyelerine yaptıranlar diye bastıra bastıra söyledim gözünmü kör anlamadım ki

haklı

Merhabalar orada demek istediğim o değildi bir arkadaş kürt arkadaşlarımızla dalga geçmişti Kürdish kavga gibisinden bir şey yazılmıştı ve bende o mesaja karşılık olarak bunu yazdım sizinle bir alakası yok yanlış anlaşıldıysam özür dilerim
Dostum Ben kürtler ile dalga geçmedim, Kürdish Kawga demek dalga geçmekte değil bence sadece gerçeği söyledim :)

Dostum Ben kürtler ile dalga geçmedim, Kürdish Kawga demek dalga geçmekte değil bence sadece gerçeği söyledim :)
Yazdığınız mesajdan rahatsız olan bir arkadaş vardı mesajları silmeseydim kavga çıkabilirdi size göre dalga geçmek olmayabilir ama yazdığınız şeyden rahatsız olanlar var biraz anlayış göstermenizi istiyorum.

xxx development ama orda burda yardım isteyip sonra paket satan

o tayfadan olduğunu bu kadar belli etme konuyu okusaydın keşke lafım soru soranlara değil dedim orda herşeyi sorup paketini forum üyelerine yaptıranlar diye bastıra bastıra söyledim gözünmü kör anlamadım ki
sssh kardeşimsin bende ortalıktan topluyorum scriptleri naparsın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!