Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arsonist V | discord.gg/b8KHuk6

• Konbuyu başlatan Jeveux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gerek işin başından beri uğraşan tek admini banlamak gerek sırf hoşlanmadıkları oyuncuları banlamak için gizli gizli iş çevirmeleri olsun entrikanın tavan yaptığı hayatımda gördüğüm en berbat yönetim ekibine ve oyuncu kitlesine sahip sunucudur. (Genellikle aktif 5 kişidir onların da hepsi admin zaten :ddd) bu arada içerde a7x diye biri var insan demeye bin şahit aman ondan uzak durun. Sakın dalaşmayın adres veriyor. DİKKAT!!!!

DF
@cyreex16 ve @dalga123 e kesinlikle katılıyorum yanlış anlamayın ne diyorlarsa doğru demişler adres verme olayına kadar :D Sunucuya gelirsek hayatımda bu kadar potansiyel barındıran fakat kitlesi yüzünden batan bir yer görmedim.Kendi içlerinden yaptıklarına aklınız hayaliniz yetmez içeride resmen yılan hikayesi dönüyor rp sunucusu yerine senaryolarını show tv ye verselermiş baya reyting yaparlarmış :DDDD
Değerli yorumun için teşekkürler İlkan. Biliyorsun ki seneryolu roller ilk defa ArsonistV ile icat edilmiş bir rol biçimi değil, bunu sunucuya rol paslamak adına hala daha yürütmekteyiz. ArsonistV'in temel hedeflerine ters oyuncular burada barınmadığından kitlemizden şikayetçi olabilirsin bu gayet olası bir durum. Bizim zaten çok oyuncuda gözümüz yok esasında. Az ve öz hayatın her yerinde iyidir.

DF
Eski yönetime küfür eden arkadaşlar gerçekten gereksiz insanlardır konuşmaya gittiğimizde biz küfür etmiyoruz onlar küfür ediyorlar beyin yaşları küçük olan bu arkadaşlar çok saçma... Demek istediğim bir oyuncu olarak yönetim ekibi gerçekten değerlidir.ilgilidir ve gelin deneyin derim başka bişey demem

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!