Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arsonist V | discord.gg/b8KHuk6

• Konbuyu başlatan Jeveux
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jeveux

Üye
FT Kullanıcı
Açılış: 20.04.2020
Makine Özellikleri:
-64GB Ram
-1tb SSD
- Intel Xeon Processor E5-2620 Çift çekirdekli 2.1GHZ işlemci (6 adet)
Kapasite:64
Sunucu Açıklaması:Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 aylık bir süreçte aktif olan RothborgV adında sunucumuz ismini ve makinesini değiştirerek yeni yüzüyle ve ekibiyle yeniden sunucular arasında yerini aldı. Lafı fazla uzatmayacağım buraya tek tek özellik yazmaya gerek yok. Tamamen rolünüz için çalışıyoruz. Saçma sapan ailelerden mafyalardan uzak sosyal-rp temelli bir sunucuyuz. Elbette illegal rollerimiz var ancak bunu dozunda tutuyoruz. Bizler bu camiada 2.5 yılı devirdik oyuncu olarak. Hangi sunucunun neyden kapandığını oyuncuların ne istediğini oldukça deneyimlemiş bulunmaktayız. Oyuncularımız federal anayasal cumhuriyet ile yönetilen sunucumuzda yerel seçimlere hazırlanıyorlar. Kapımız herkese açık. Tanıtım buroşürlerimizi ekte bırakıyorum.
Ekonomik Durum: Herkesin bir şeyler elde edip kalan vaktini sosyal-rp'ye harcaması için ekonomik durum rahattır.

Şeklindedir.
Sizleri bekliyoruz :)
Discord adresimiz:
Whitelist formuna buradan doğrudan ulaşabilirsiniz:
İletişim: Je veux#2467
Sunucuya whitelisted permini aldıktan sonra, connect arsonistv.online yazarak giriş yapabilirsiniz.
9909
9910
9911

Son düzenleme:
Hocam o nasıl makine uçakmi kaldırıyorsunuz:) kaç bin kişiyi kaldircak ?

+Rep

Tamamen oyuncularımızın FPS'i için :) Buna değer. Teşekkürler değerli yorumlarınız için.

Sunucunuz gerçekten çok güzel arkadaşlarımla beraber oynuyorum harika bir sunucu, emeğinize sağlık

Zorlamayan ekonomi, ilgili yönetim ve beklentiyi karşılayan oyun deneyimi, benim gibi server server dolaşmaktan bıktıysanız tam adresini buldunuz demektir..

Başarılı bir Sunucu olacağını düşünüyorum, hele ki Makine özelliklerine bakarsak.

Harika güzel insanlar dolu makinanın özellikleri harika 0 FPS sıkıntısı yaşıyorum.Ve tamamen sosyal rp üzerine kurulmuş bir sunucu. Ek olarak yetkililer gayet nazik ve ilgili gittiğimiz anda bizimle ilgileniyorlar. Gerçekten harika ortamı var 10/10

Görseller ile hoş bir tasarım ortaya çıkartılmış fakat bununla birlikte yazılar biraz görüntüyü bozmuş. Sizlere önerim şudur ki; yazılar güzel bir şekilde biçimlendirilerek, ortaya hoş bir tasarım çıkartılmasıdır. Elinize sağlık, projeniz ile bol şans. Umarım uzun bir yol kat edip, istediklerinizi alırsınız.

Gerek işin başından beri uğraşan tek admini banlamak gerek sırf hoşlanmadıkları oyuncuları banlamak için gizli gizli iş çevirmeleri olsun entrikanın tavan yaptığı hayatımda gördüğüm en berbat yönetim ekibine ve oyuncu kitlesine sahip sunucudur. (Genellikle aktif 5 kişidir onların da hepsi admin zaten :ddd) bu arada içerde a7x diye biri var insan demeye bin şahit aman ondan uzak durun. Sakın dalaşmayın adres veriyor. DİKKAT!!!!

cyreex16 cyreex16 ve D dalga123 e kesinlikle katılıyorum yanlış anlamayın ne diyorlarsa doğru demişler adres verme olayına kadar :D Sunucuya gelirsek hayatımda bu kadar potansiyel barındıran fakat kitlesi yüzünden batan bir yer görmedim.Kendi içlerinden yaptıklarına aklınız hayaliniz yetmez içeride resmen yılan hikayesi dönüyor rp sunucusu yerine senaryolarını show tv ye verselermiş baya reyting yaparlarmış :DDDD

Gerek işin başından beri uğraşan tek admini banlamak gerek sırf hoşlanmadıkları oyuncuları banlamak için gizli gizli iş çevirmeleri olsun entrikanın tavan yaptığı hayatımda gördüğüm en berbat yönetim ekibine ve oyuncu kitlesine sahip sunucudur. (Genellikle aktif 5 kişidir onların da hepsi admin zaten :ddd) bu arada içerde a7x diye biri var insan demeye bin şahit aman ondan uzak durun. Sakın dalaşmayın adres veriyor. DİKKAT!!!!
Değerli yorumunuz için teşekkürler dalga123 veya ilk.. neyse :) Eski sunucumuzun yönetim kadrosundan kimi yasakladığımızı isim vererek ve yeni sunucumuzun discord adresine kalıcı davet linki üzerinden ulaşıp giremediğinizi yani yasaklandığınızı ekran görüntüleriyle delillendirerek gösterirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz sizlere :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!