Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Soru Arkadaşlarım ve diğer kişiler sunucuya bağlanamıyor.

sentax

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, Sunucum yayınlanmak üzere hazır. Arkadaşımın biri girmek ve görmek istedi ancak kendisinde sunucunun offline olduğu ve girerken bir uyarı ile karşılaştığını söylüyor. Lütfen yardım edin

Ekli dosyalar

• 📩ekran destek odası 1 _ SARUHANRP - Discord 12.02.2024 17_39_48.png
    📩ekran destek odası 1 _ SARUHANRP - Discord 12.02.2024 17_39_48.png
    230.7 KB · Görüntüleme: 52
Aynı Sorun bendede var Çözümü Bulamadım Ben Girebiliyorum Arkadaşlarım Arama Kısmına Server İsmini Yazıdıgında Aktif Görüyor Benim Serverda Oldugumu Görüyor Fakat Girerken Aynı Hattayı Veriyor

Aynı Sorun bendede var Çözümü Bulamadım Ben Girebiliyorum Arkadaşlarım Arama Kısmına Server İsmini Yazıdıgında Aktif Görüyor Benim Serverda Oldugumu Görüyor Fakat Girerken Aynı Hattayı Veriyor
Arkadaşlarım VDS almam gerektiğini, yoksa olmayacağını söyledi. bi sorum daha var tek seferlik vds bulmam mümkün mü. yani aylık ödemek yerine tek seferlik.

MODEMİ RESLE PİNGDEN GİREMİYORSUN.

eğer localhost unda calıstırıyor ise sunucuya giremezler girmeleri için hamachi gibi programları kullanmanız gerekir

eğer localhost unda calıstırıyor ise sunucuya giremezler girmeleri için hamachi gibi programları kullanmanız gerekir
ben kendi windows 11 imde açtım serveri. Yine de hamachi kurmama gerek var mı?

ben kendi windows 11 imde açtım serveri. Yine de hamachi kurmama gerek var mı?
Zaten kiraladığın sunucu da bir nevi bir bilgisayar tek farkı veri merkezinde barınması. Simdi kendi bilgisayarında kurmak istersen zaten bu mümkün sadece gerekli portları açman gerekecektir.

Bilmen gerekenler ; iyi bir bilgisayarın olmalı , 7/24 açık bırakmalı , iyi bir internetin olmalı kesinti veya lagg olmayacak şekilde sonra elektrik faturası ve ddos saldırısı almaya çok müsait olman.

Ha bunlar sorun olmaz diyorsan zaten bu forumda bir cevap beklemene gerek yok internette sonsuz kaynak mevcut.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!