Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Trollerden Ve Hilelerden Sıkılan Arkadaşlarım Buraya !!!

Larsev

Üye
FT Kullanıcı
Sunucumuz Temmuz Ayında Açılmıştır.Ayın 20'Sinde Wipe Yemiş Yeni Bir Sunucudur.Son Model İşlemcilerle Donanmış Özel Makineye Sahip Bir Sunucudur.

Ekonomi Orta Hallidir.Biraz Farm Yaparak Güzel Bir Araca Sahip Olabilirsiniz.Legal ve İllegal Mesleklerimizle Kazancınızı Sağlayabilirsiniz.

Kumaşçılık,Tavukçuluk,Çöpçülük,Nakliyatçılık,İnşaatçılık,Karpuzculuk gibi legal mesleklerimiz, Şarapçı,Esrarcı Gibi Özel İllegal Mesleklere Sahibiz.

Bir çok gereksiz eklentiyi kaldırarak,Siz Değerli Oyuncularımızın FPS'lerini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

En Yeni ve Güncel Scriptlerimiz Sizleri Beklemekte.

İşte Sunucumuzda Çekilen Özel Fotoğraflar :

59632 59634

59633 59635

Sürekli Yönetim Ekibi Olarak Siz Değerli Oyunculara Rol Pasları Yapıyoruz,Etkinlikler Düzenliyoruz.

Artık kaliteye geçmenin vakti geldi ve bu vakitte,sizi de aramızda görmek istiyoruz :

Son düzenleme:
Selam Arkadaşlar,,Siz de sunucularda trollerden,hilelerden bıktıysanız,düzgün bir rol ortamı ve iyi bir yönetim ekibi istiyorsan sunucumuza davetlisin.İlgili yönetim ekibi sürekli etkinlik ve rol paslarıyla siz değerli oyunculara güzel ve eğlenceli bir rol ortamı sunuyoruz.Sunucumuzda güncel scriptler,özel fps paketi ve gelişmiş ymap mekanları var.Artık kaliteye geçmenin vakti geldi ve bu vakitte,sizi de aramızda görmek istiyoruz :

-> En Güncel FPS Optimizasyon Paketi
-> Güncel Scriptler
-> Orta Ekonomi
-> Holding ve Çetelere Yardım Paketleri
-> İlgili Yönetim Ekibi
-> 7/24 Aktif Ticket Sistemi

Konunuzu 24 saat içerisinde örnek konuya uygun bir şekilde güncelleyiniz. Aksi taktirde konunuz kapanacaktır.

Saygılarımla, İyi Forumlar​

Kanka ben şimdi anlamadım işlemcin sunucunu trollerden mi koruyor kljdsklsdgj

Sunucumuz Temmuz Ayında Açılmıştır.Ayın 20'Sinde Wipe Yemiş Yeni Bir Sunucudur.Son Model İşlemcilerle Donanmış Özel Makineye Sahip Bir Sunucudur.

Ekonomi Orta Hallidir.Biraz Farm Yaparak Güzel Bir Araca Sahip Olabilirsiniz.Legal ve İllegal Mesleklerimizle Kazancınızı Sağlayabilirsiniz.

Kumaşçılık,Tavukçuluk,Çöpçülük,Nakliyatçılık,İnşaatçılık,Karpuzculuk gibi legal mesleklerimiz, Şarapçı,Esrarcı Gibi Özel İllegal Mesleklere Sahibiz.

Bir çok gereksiz eklentiyi kaldırarak,Siz Değerli Oyuncularımızın FPS'lerini en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

En Yeni ve Güncel Scriptlerimiz Sizleri Beklemekte.

İşte Sunucumuzda Çekilen Özel Fotoğraflar :

Ekli dosyayı görüntüle 59632 Ekli dosyayı görüntüle 59634

Ekli dosyayı görüntüle 59633 Ekli dosyayı görüntüle 59635

Sürekli Yönetim Ekibi Olarak Siz Değerli Oyunculara Rol Pasları Yapıyoruz,Etkinlikler Düzenliyoruz.

Artık kaliteye geçmenin vakti geldi ve bu vakitte,sizi de aramızda görmek istiyoruz :
Adaletli yönetim Yüksek FPS Aile ve çete alımları açık LSPD ve EMS alımları açık özel scriptler özel ymaplar ( malikane,dövizci,mekanik ve daha niceleri) Legal birçok meslek (yengeç,balık tutma,avcılık,anakart,madencilik,istiridye,karpuz,karides,odunculuk) İllegal birçok meslek (kenevir,şarap,meth,koko,ot) Donate meslekler (mekanik,galeri,emlak,döviz,silah tüccarlığı) Sunucumuz hakkında yetkililer size en iyi şekilde ilgilenip bilgi verecektir. Yeni açıldık eğlenceli ve güzel bir sunucumuz var. Seni ve ekibini sunucumuzda görmek isteriz KANKAM UNUTMA SEN YOKSAN BİR KİŞİ EKSİĞİZ.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!