Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

arkadaşla konuştuk çok yardımcı oldu konu kapanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ortağını dolandırıpta paraları yiyen adam mı diyo bunları? ssleri geliyor birazdann

haksız çıkınca?
baba yemeyi sevıyorsam sanane para bol atımmı oturdugun evi bile benım dedem yapmıştır belkide salak :d

Kanka paketi arkadaş tam bitirmediğini söylüyor uğraşıyorum diyor gittiğinde satışa koyarım diyor gidiyorsunuz 5k veriyorsunuz anlamadığım 2 konu var 1. Paket bitmeden niye aldınız 2. 5k ne etti acaba tabikide arkadaşlarında günahını almıyorum yanlış anlaşılmasın belki vds’in çok düşüktür insanlar girdikçe de kaldırmıyor olabilir

Kanka paketi arkadaş tam bitirmediğini söylüyor uğraşıyorum diyor gittiğinde satışa koyarım diyor gidiyorsunuz 5k veriyorsunuz anlamadığım 2 konu var 1. Paket bitmeden niye aldınız 2. 5k ne etti acaba tabikide arkadaşlarında günahını almıyorum yanlış anlaşılmasın belki vds’in çok düşüktür insanlar girdikçe de kaldırmıyor olabilir
datafex üzerinden alındı vds

cansın doğru yorum

neyse aşkolar ben iş görüşmesine kaçar öpüyorum hepinizi key stoğumuzda boşalmış oldu yeni sunucuyla konuşmaya gidiyoz

Size tavsiyem daha fazla burdan uzatmayın kendinizi küçük duruma düşürüyorsunuz arkadaşlar şuanlık yazmayı salın bence yetkililer gelip olayı çözer

ihtiyacınız olursa atarım bol bol nede olsa faqirsinizzzzzzzzzzzzz dsdnasdlsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!