Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

arkadaşla konuştuk çok yardımcı oldu konu kapanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
beyler onu bunu boşverinde 60 tlye dumper satıyorum 100 tlyede 8born ve edv nin paketi dumplanır server ve sql ile birlikte!!!! Bunun için sadece paraya ve sunucunun ipsine ihtiyacınız var 🐺🐺🤘🏿🤘🏿🤘🏿🇹🇷

Federal reis sizin sunucularda sıkıntı var o zaman datafex olarak bi siz gözden geçirin svleri arkadaşın dediğine göre sizle alakalıymış
düzgün makinesinden alsaydın ram cpu yüksek dedim kardesim fakir misin alamıyosun

olm arkadaşın efe söyledila datafexten al diye salazar nickli arkadaş ile de konuştum önerilen vdsi aldık

leak değil kardeşim trade sunucusu oluyo o ama sen biliyon
boosterlara özel scler vesayre vermen, script tradelemen ne oluyor ? leak'in sözcük anlamını biliyor musun.
harbi psikoz tanısı koyabilir bir ara görün bir doktora.
Bir şeyleri sızdırman, farklı kişilerden bulduğun sızıntı dosyaları kendi elinde bulunan dosyaları takaslaman bir dijital ürünü kopyalamak ve yaymaktır. Burada kelime oyunu yapma

boosterlara özel scler vesayre vermen, script tradelemen ne oluyor ? leak'in sözcük anlamını biliyor musun.
harbi psikoz tanısı koyabilir bir ara görün bir doktora.
Bir şeyleri sızdırman, farklı kişilerden bulduğun sızıntı dosyaları kendi elinde bulunan dosyaları takaslaman bir dijital ürünü kopyalamak ve yaymaktır. Burada kelime oyunu yapma
ex development mı iyi çalmışsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!