Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

arkadaşla konuştuk çok yardımcı oldu konu kapanabilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşın ne yaptığı geçmişte gelecekte beni ilgilendirmez ben şuanki bana verilen hizmete bakarım 1 ay sürecek dediği paketini 3 günde kendisi bitirmeye çalışırsa demekki gözden bir şey kaçıyıroyrdur seviyesiz saçma şeyler de atıp konuyu örselemeye çalışmayın iyi günler

arkadaşın ortağı

Arkadaşın ne yaptığı geçmişte gelecekte beni ilgilendirmez ben şuanki bana verilen hizmete bakarım 1 ay sürecek dediği paketini 3 günde kendisi bitirmeye çalışırsa demekki gözden bir şey kaçıyıroyrdur seviyesiz saçma şeyler de atıp konuyu örselemeye çalışmayın iyi günler
Artı ortada bir sorun var kimse bu kadar fazla para harcayıp ta bir şeyleri bok etmeye uğraşmaz ben hakkımı arıyorum ve benim gibi başkalarının da hakkının yenmemesini için bu konuyu açtım bu konu bana hiç bir şey kazandırmayacak arkadaş hepsi falan yazmışta yani madem bu paketi test etmedin alalacele yaptın teslim etmeyebilirsin ben + daha da farklı bir şey eklemek istemiyorum arkadaşları ve kendileri istediğini aşşağıya yazarak konuda yazdıklarımı aşşağı çekebilirler kendileri bilir ama kendilerine biraz çeki düzen vermelerini öneririm

Beyler ben kimsenin bokuyla ugraşamam ben son lafımıda söyledim konunun kapanaacgıda yok yiyin birbirinizi ben alttan almaya çalıştım ortagıma bile sövdüm aq başaramadık abi

1687186871015.png

kanka otistik misin? attığın sslerde bile gözüküyor mesajlarda diyorsunuz ki eklediğiniz çakar sisteminden dolayı yeniliyor crashler az önceki attığım sste görüyorsun sizinle aynı paket ve 121 kişi oyunda acaba onlar neden crash yemiyor:D?

Kusura bakma ahmetimmmmmm sıkıntı yokkkkkkkk özür dilerim ben sadece alttan almaya çalıştım ahmetin yanındayım baba karşı çıkanıda ....... allaha emanet

kanka otistik misin? attığın sslerde bile gözüküyor mesajlarda diyorsunuz ki eklediğiniz çakar sisteminden dolayı yeniliyor crashler az önceki attığım sste görüyorsun sizinle aynı paket ve 121 kişi oyunda acaba onlar neden crash yemiyor:D?
yaw kes sende benım canımı sıkma 5 kuruşluk adamsın paranı verimde işe gitme bugun

tamam forumda böyle uslublu konusmaya devam et ilerde başka müşterilerine de bir sıkıntılarında otostik dersin

Artı ortada bir sorun var kimse bu kadar fazla para harcayıp ta bir şeyleri bok etmeye uğraşmaz ben hakkımı arıyorum ve benim gibi başkalarının da hakkının yenmemesini için bu konuyu açtım bu konu bana hiç bir şey kazandırmayacak arkadaş hepsi falan yazmışta yani madem bu paketi test etmedin alalacele yaptın teslim etmeyebilirsin ben + daha da farklı bir şey eklemek istemiyorum arkadaşları ve kendileri istediğini aşşağıya yazarak konuda yazdıklarımı aşşağı çekebilirler kendileri bilir ama kendilerine biraz çeki düzen vermelerini öneririm
tamam

tamam forumda böyle uslublu konusmaya devam et ilerde başka müşterilerine de bir sıkıntılarında otostik dersin
otistik demiyorum kardeşim sana okuma sıkıntıların var mı acaba? otistik misin diye soru soruyorum

beyler relax sakin Argo kullanmayalım bir oyun için

Adamları 2019 dan beri bu işin için görüyorum ve tek bir kötü konuları bile yok yaptıkları iş sağlam ve destekleri güvenilir

Adamları 2019 dan beri bu işin için görüyorum ve tek bir kötü konuları bile yok yaptıkları iş sağlam ve destekleri g
Bir tane yok diye bir tane olamazmı belki bu işi kötü yaptılar taraflı yaklaşıyorsun objektif olmanı beklerim dostum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!