Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Aranan *No Pixel* LSPD Arabaları

bunlar paylasilali 2-3 falan oldu kanki

ortak mesajını ben düzelteyim "bunlar paylaşılalı 2-3 ay falan oldu kanki."
Bende senin mesajını düzelteyim. "Bunlar paylaşılalı 2-3 ay falan oldu , kanka."

Bende senin mesajını düzelteyim. "Bunlar paylaşılalı 2-3 ay falan oldu , kanka."
Bende senin mesajını düzelteyim, "Bunlar paylaşılalı iki veya üç ay falan oldu kanka."

beyler uzatmasakmı :D

ortaklar kavga etmeyin

np-policepack paylaşılmıştı fakat o araçların handling ayarları default'du.Belki arkadaş handlingleri uygun bir şekilde paylaşıp paylaşıyor.

handling ayarlamaları yapıldıysa gayet kullanışlı araçlar​

Eline sağlık teşekkürler paylaşım için

Eline sağlık :) , ben bu raptoru uzun zamandır arıyordum sonunda sayende bulabildim .

Arkadaşın konusunu baltalamak için demiyorum ama,
Araçların polygon değerleri 280-300 arası ve kendi sunucumuzda kullandığımızda fps düşüşüne sebep olmuştu bilginize.

Güzel paylaşım , Eline Sağlık

Arkadaşın konusunu baltalamak için demiyorum ama,
Araçların polygon değerleri 280-300 arası ve kendi sunucumuzda kullandığımızda fps düşüşüne sebep olmuştu bilginize.
fps düşüşü sistemle alakalı bir şey diye biliyorum . Şuanda 2 sunucuda araç paketindeki tüm araçları kullanıyoruz fps problem'de yaratmıyor

fps düşüşü sistemle alakalı bir şey diye biliyorum . Şuanda 2 sunucuda araç paketindeki tüm araçları kullanıyoruz fps problem'de yaratmıyor
280k-300k Poligon FPS problemi kesin yaratır bilgim olduğundan konuşuyorum, yüksek FPS alırsan farketmezsin düştüğünü

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!