Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Araçtan Atma Sorunu

baslat.bat değiştirmem lazım derken? eğer öylese nasıl değiştiricem neler yapmam lazım
Dostum öncelikle yeni sürümlerde başlat.bat FXServer ile çektirilmeli fakat eski sürüm artifectlerinde öyle değil run.cmd ile çektirmeli.

Değiştirdiysen o run.cmd'yi FXServer.exe yapman yeterli.

Fakat yanlışım olabilir. Sen yap dediklerimi olmadıysa tekrar geri dönüş yaparsın.

İyi forumlar...

Dostum öncelikle yeni sürümlerde başlat.bat FXServer ile çektirilmeli fakat eski sürüm artifectlerinde öyle değil run.cmd ile çektirmeli.

Değiştirdiysen o run.cmd'yi FXServer.exe yapman yeterli.

Fakat yanlışım olabilir. Sen yap dediklerimi olmadıysa tekrar geri dönüş yaparsın.

İyi forumlar...
kanka bir paket kullanıyorum içinde başlat.cmd yok napcam .d

Egemen3455 Egemen3455 sorunun çözüldümü

Sorundan müzdarip olan arkadaşlar buyrun ;

attığın ambulanceshopta araç mağzası yok + olarak giyinme yeri yok + olarak server sidesindeki bir kısım neden şifreli acaba?
not: kötüleme amaçlı değil araç alıcaktım alamadım giyinicektim giyinemedim incelediğimde server sidesinin bir kısmı şifreliydi bildirmek istedim

attığın ambulanceshopta araç mağzası yok + olarak giyinme yeri yok + olarak server sidesindeki bir kısım neden şifreli acaba?
not: kötüleme amaçlı değil araç alıcaktım alamadım giyinicektim giyinemedim incelediğimde server sidesinin bir kısmı şifreliydi bildirmek istedim
Saydıkların mevcuttur.
kanka inan serverside ın şifreli olduğunu ben bile bilmiyordum öğrenmem iyi oldu :D
eski paketlerimin birinden aldım paylaştığım ambulancejob u

Saydıkların mevcuttur.
kanka inan serverside ın şifreli olduğunu ben bile bilmiyordum öğrenmem iyi oldu :D
eski paketlerimin birinden aldım paylaştığım ambulancejob u
configdeki yerlere ışınlandım hiçnir marker yada e ye bas gibi bi uyarı çıkmıyor

configdeki yerlere ışınlandım hiçnir marker yada e ye bas gibi bi uyarı çıkmıyor
sorunun neden kaynaklandığını buldum Pharmacies yorum satırına alındığı için vehshop da çıkmıyormuş

isteyen olursa:Rohensa | Sanchez#9957 discord'tan yazabilirsiniz. bendekini paylaşabilirim.

Konu ön eki tarafımca değiştirikdi​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!