Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

AntiCheat

Emirsenyuzlu

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Эль Руски +60 ГБИТ#7235
JetonHost sahibi Raider adlı arkadaşın insanlara para ile sattıgı anticheat sistemini ücretsiz paylaşıyorum bu konuda diablo ve fbi kardeşlerimizin büyük emeği vardır

İyi Günlerde Kullanın

Discord : Эль Руски +60 ГБИТ#7235

Son düzenleme:

Konu yanlış kategoriye açıldığından tarafımca taşıma işlemleri gerçekleştirilmiştir.

Lütfen konunuza VT Ekleyin.

İyi forumlar dilerim..

Konuyu Amacından Saptırma /
//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu Tarafımca incelenmesi bitmiş olup gerek görülen 3 kişiye gerekli uyarıları verilmiştir.

Naxbit9501 Naxbit9501 CEBRAIL CEBRAIL Mafalay Mafalay

Devamı Halinde Tarafınıza işlem uygulanacağını bildirmek isterim.

Artı olarak Gereksiz konu ile alakasız yorumlar temizlenmiştir.

Konu Başlığı tarafımca Düzenlenmiştir.

Herhangi bir şikayeti olan kullanıcılarımız (Şikayetçiyim) Konu Açma kuralları dahilinde burada konu açıp şikayet'de bulunabilirler.

Satışını Yapmak istediğiniz Dosya/Scriptlerin Satışını (Ücretli Fivem Dosyaları - Kurulum - Web Panel)

Kısmında kurallarımıza uygun bir şekilde konu açıp gerçekleştirebilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim..

Kod yapısını inceledim ve herhangi bir SQL Silme olayına denk gelmedim.

Bahsi geçen script kendisine ait değildir Github'da ücretsiz olarak paylaşılmış olan Ruby-AC scriptinin kopyasıdır.

İyi forumlar dilerim.

SON Uyarı: VT Ekleyin Dosya Üzerinden Aksi halde kaldırılacak konunuz.

ücretsiz scriptin ismini değiştiren bana ait,ben yaptım diyor ve bunu satıyormu anladım abi fivemturkiye bu kadar maalesef :( o_O
LÜTFEN tartışmayı devam ettirecek/alevlendirecek söylemlerde bulunmayınız.

• Beğen
Tepkiler: YsK
Huh selam kızlar yüreğim sızlar : )

Kod yapısını inceledim ve herhangi bir SQL Silme olayına denk gelmedim.

Bahsi geçen script kendisine ait değildir Github'da ücretsiz olarak paylaşılmış olan Ruby-AC scriptinin kopyasıdır.

İyi forumlar dilerim.
Yani kardeşim ordan buradan buldukları şeyleri paraylamı satıyorlar diyorsun? Çok ayıp bir şey bu :(

Sattıkları script zaten bir yabancı leak sitesinde paylaşılmıştı ücretsiz herkese :D Nasıl insanlar var bu dünyada :D

Sattıkları script zaten bir yabancı leak sitesinde paylaşılmıştı ücretsiz herkese :D Nasıl insanlar var bu dünyada :D
Bizde insanlara iyilik yaptığımızı düşünüyoruz neyse bir dahaki iyiliklerimize bakalım ozaman

FBİ kardeş çok iyi bir insansın teşekkürler paket için

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!