Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber ambulancejob f2 açma engel

MertKrky

WhoEnter#7648
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
ambulancejob/client

ctrl + f : EnableControlAction

EnableControlAction en alt satırına inip envnater fix komutunuza göre ayarlayın burayı :

ExecuteCommand("f2fix")

yazıp kaydedin mantığı sürekli f2fix spawnlar bu yüzden envateri açamazlar...

Credit By Kral: B BakiTelli <3

Fixini paylaştığın sorun galiba ölüyken bagaj falan açmasınlar diye envanteri kapatmak.
Ambulancejobda ölü olduğunda zaten belli tuşları devre dışı bırakır buna f2yi ekle geç komut spamlatmana gerek yok

Fixini paylaştığın sorun galiba ölüyken bagaj falan açmasınlar diye envanteri kapatmak.
Ambulancejobda ölü olduğunda zaten belli tuşları devre dışı bırakır buna f2yi ekle geç komut spamlatmana gerek yok
bu görüşün yanlış dostum disabled controls neden olduğunu bilmiyorum ama çalışmıyor qbtoesx paketlerde bazen bazı scriptleri kullandığım temelden kaynaklıda olabilir ama ambulancejob da disabled controls bulunmasına rağmen açılabilir durumda bende önlemek için bu tarz birşey yapmıştım basit ama bu tarz sorun yaşayan kişiler vardır bana bir kişi daha demişti aynı sorunu bu şekilde çözmüştük ve kendi sorunumuda böyle çözmüştüm mert ede bahsetmiştim oda rehber açmış

Son düzenleme:
bu görüşün yanlış dostum disabled controls neden olduğunu bilmiyorum ama çalışmıyor qbtoesx paketlerde bazen bazı scriptleri kullandığım temelden kaynaklıda olabilir ama ambulancejob da disabled controls bulunmasına rağmen açılabilir durumda bende önlemek için bu tarz birşey yapmıştım basit ama bu tarz sorun yaşayan kişiler vardır bana bir kişi daha demiştir aynı sorunu bu şekilde çözmüştük ve kendi sorunumuda böyle çözmüştüm mert ede bahsetmiştim oda rehber açmış
Nativenin alt yapı veya envanterle ilgili bir sorun yaşattığını sanmıyorum. Yine de QB Inventory ESX kullanmadığım için bir şey diyemeyeceğim

o native direkt bozuk sanırım şu an veya kullanımı eskisi gibi bildiğimiz değil. bende ctrl spamı engelleyecek bir script yazıyordum ancak disablecontrolaction hiç bir şekilde çalışmamıştı. ayrı bir döngü içerisinde çalıştırmak yerine direkt ana kodda çalıştırmayı deneyin derim.

Komut spamlattırıp boşuna ram yormak yerine ufak bir komut bloğuyla kişinin ölü olup olmadığı kontroll ettirebilirsin

Bu şekilde bir olayı çözmek istiyorsanız bence

Kod:
local deadP = exports['esx_ambulancejob']:GetDeath()

if not deadP then
    -- Ne yaptırmak istiyorsanız.
end

Bu şekilde ambulance jobdan userın ölüp ölmediğinin verisini çekerek yapabilirsiniz.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!