Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Rehber [POTANSİYEL AÇIK LİSTESİ] | dpemotes, ambulancejob, kamu & diğer animasyon scriptlerini kullanan dikkat!

mehmetefeerkan

Üye
FT Kullanıcı
Discord
marlboroghini
dpemotes kullanan sunucu sahibi arkadaşlarım dikkat.
bu liste kötü amaçla da kullanılabilir ondan mütevellit bu threaddeki açıklara fix uygulamanız şart arkadaşlar.
İki gün önce kapanmış olan,qb-to-esx paketli bir sunucunun buglarını bana DM'den bildiren whitelistlilerin mesajlarından AYNEN alıntıdır. Bunları nasıl kapatacağınız size kalmış

--
Öncelikle F8 de bind keyboard x "bekle15" yazılı olmalo
Sonra bir temizleme yerine gidiyorsun F3 ve E aynı anda basıyorsun
F3 menüden animasyon menü açıyorsun
X basıp animasyon iptaline(SPAM ATARAK) basıyosun menüden diğer kamu görevine gidene kadar sonra tekrar ediyosun tüm haraketleri
--
Herkesin bildiği hastane bugu var yerele verip omuzlayıp kçarasan adam yanında doğuyo
--
bind keyboard x "e bekle15" yapı mekanik ile tamir temizlik yapıp x basıyosun animasyon iptal kendi kendine tamir oluyo araca binip sürüyosun tamir oluyo bi anda :D
--
bind keyboard x "e bekle15" yazıyoruz arabada e keko yazıyoruz x basıyosun fall damage veya damge yemeden iniyorsun
--
Fall damage yememe bugu var bir yüksek yerdesin atlıyosun yine bind keyboard x "e bekle15" yazılı basıyosun düşmeden önce fall damage yemiyorsyn
--
Silah animasyon iptali var b basıp yukarı işaret edip silah çektiğinde anımasyonsuz çıkıyo
--
Adam yere düşürüyorlar tam bug değil ama e sürün yazıp adamın dibinde 2 kere f10 bası adamı bırakıyorlar yerin altına düşüyor
--
şimdi abi ölüsün 10 dk bekletiyor
e çekme dakikasına gelene kadar
e çekmek için 100 dolar diyor ya
e çekmeden önce
f8 den quit yazısını hazırlayıp
kapatıyosun
e çeker çekmez 1 saniye bile geçmeden
f8 basıp quit atıyom
geri girdiğinde üstündekiler gitmiyor + öldüğün yerde doğuyorsun
bu bug sayesinde bişiler gitmiyor kimse yardım etmeden bug yaparak
sunucu kapanmadan önce son gün mesela denedim hala çalışıyormu diye
e çeker çekmez f8 quit attım sağ alta eşya silindi yazısı gelmeden çıktım
geri girince hiç bişi gitmedi üstümde duruyor
--

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!