Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

alpertrnnn1 Adlı şahıs dolandırıcı ve küfürbazın önünde gidenidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enfes

Üye
FT Kullanıcı
alpertrnnn1 alpertrnnn1 selamun aleyküm,bu çocuğu zaten önceden de tanıyordum ve kendisi ben paket aldım (başlangiç) . Skriptlerin hepsini ama resmon değerleri çok yüksekti (bana 1.70 dedi ve 5 çıktı). Diyorum neden böyle şeyler yaptın diye yazdım ve "sana ne o* - git başkasından al ******************* " direk olarak aileye küfür ediyor. FiveM paketi alacaktım (disc) test ıp var dedi ama 2 gün işim var diyerek geçiştirdi... Sonra gruplara ekleyip "ortaklarıyla" beni tehdit ettiler, kendisi resmon değerlerini düşürmekte metodları varmış ve her skripti 01 resmon yaparmış. İyi yap bakalım dedim 10 tl istedi ve gene işim var diye geçiştirdi. Kendisi 2 3 arkadaşıyla anlaşmış ve kendisini güvenilir diye geçiştiriyor. En sonunda bunu sesliye çağırdık ve geldi ama nasıl????? tabi ki de mikrafonu kapalı... Daha da anlatırım yorumlarda isterseniz...

kanka kendi hesabınla gel ne korkak adamsın 23 dakika önce açılmış bir fake hesap

canım kardeşim kendi hesabımla gelsem enayi diye konu olacağım,o adama güvendin mi diye

neden bu kadar korktun ki canım kardeşim????? hemen konunun silinmesini mi isteyeceksin?

Şahısı tanımamakla beraber müşterimiz olmamaktadır. Kendisi bizden paket almamıştır ve TR satışımız da sadece tek kişiye yapıldı. Şahsın elinde herhangi bir kanıt bulunmamakta. Madem kendine güveniyorsun chat ekran görüntülerini atar mıısn? Kim olduğunu bile bilmiyoruz ve 23 dakika önce açılan hesaptan fazla birşey beklemiyorum açıkcası. Madem fake olmadığını iddia ediyorsun o zaman bize kanıtla hadi dostum bu kadarda korkak olma???

dostum buraya ekran görüntüsü atsam gizlilik ihlali olcak di mi? daha toy olduğunuz için anlamazsınız :)

Şahısı tanımamakla beraber müşterimiz olmamaktadır. Kendisi bizden paket almamıştır ve TR satışımız da sadece tek kişiye yapıldı. Şahsın elinde herhangi bir kanıt bulunmamakta. Madem kendine güveniyorsun chat ekran görüntülerini atar mıısn? Kim olduğunu bile bilmiyoruz ve 23 dakika önce açılan hesaptan fazla birşey beklemiyorum açıkcası. Madem fake olmadığını iddia ediyorsun o zaman bize kanıtla hadi dostum bu kadarda korkak olma???
eğleniyor :D

Yalan parayla olsa kredi çekersin knk

Bir daha belirtelim ;

Paketimizin lisansı duruyor,izinsiz kullanım görüyorum,çok zekisin.

Dışarıda da bu kadar zeki misin? ve ya evin tek zekisi sen misin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!