Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

alpertrnnn1 Adlı şahıs dolandırıcı ve küfürbazın önünde gidenidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 arkadaş olarak kudurdunuz gibi be dostum

peki sen madem satıcısın,benim neden bilgilerimi ifşaalıyorsun + olarakta benim discordumu nerden biliyorsun

bunu da kanıtla hadi bekliyorum
Bilader lafı geveleme dolandırıcı şahsın dolandırıcı olduğuna dair ss at da inanalım en azından

Konuyu görüntüleyen moderatörlerin inceleyip gerekli işlemleri yapmasını istiyorum

Arkadaş lafı uzatıyor 3 sayfa oldu konu boş yere. Tekrardan belirtmek istiyorum. Konunun incelenip moderatörler ve yetkililer tarafından değerlendirilmesini ve gerekli işlemin uygunlanmasını istiyorum.

Yetkililer çekirdek çıtlayarak izliyor sanırsam :D

Sanki çok boşa konu uzamış gibi isterseniz tartışmak ve laf dalaşına girmek yerine yetkili arkadaşları bekleyin bu sayede daha hızlı çözüme kavuşabilirsiniz.

Dolandırıcı olduğumuza dair kanıt atmanı bekliyorum.Ve para attığına dair kanıt da bekliyorum.Prim kastırıyorsunuz olum düzgün kasın lennn

haklıyım ki işlem uygulanmıyor
Haklı olduğunu kanıtla o zaman? 2 dir kanıt sunuyoruz fakat ortada birşey yok.
Konuda alperin discord üzerinden zamanı uzattığını yazdığnı belirrttin fakat ekran görüntüsü yok?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!