Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Ailesiz, kartelsiz bir sunucu arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eronyss

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Lynch#0934
Ailesiz, kartelsiz, yakın dövüş silahları ve tabanca vesairenin fazla pahalı olmadığı, kısacası ekonomide aşırıya kaçılmayan ve p2w olmayan bir sunucu arıyorum.

DF
6+ kişilik bir ekibim de var

DF
ertu#6969 ekleyebilirsin.

DF
_Bloood#0001 ekleyebilirsin dostum detaylı konuşuruz.

DF
Oğuz#0026 ekleyebilirsin detaylı bilgi verebilirim

DF
Cvlek#0001 Sunucumuz Yeni Ve P2W Bir Sunucu Değil İletişime Gçersen Yardımcı Olurum Ems Gang Lspd Mekanik Boş :)

DF
Kanka aile sistemi var fakat abartılı değil baron var oda çetelere yardım ediyor silah satıyor. Çete sistemi vorp tarzı olmaya çalışan ve başarmış bir sunucuyuz. İstiyorsan gel 6 kişilik ekibinle çeteni aç mahalle f6 benden silahın paranda ben karşılıyacağım sırf oyuncu mutlu olsun diye amacımız kanka ama southside çete bölgesinde çeteler serbest gunrp yapabiliyor sen gel görüşelim senle cidden seni anladım ben ve biraz görüşelim. ! ???? ????™#6666

DF
dilerseniz discord üzerinden iletişime geçebiliriz. #Mertt9708

DF
Sunucumuzda açılış öncesi Grove-Ballas-Police Department-Medical Department-Vagos-Los aztecas gang-Bloods bekliyoruz.

Discordumuza katılmak için

Merhabalar,

Oynayacağınız Roleplay sunucusunu sizinde tanımanızı istiyoruz.

Bizler 2011 yılından bu yana toplam 9 yıldır Roleplay sektöründe sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz...

Bizler bu sektörde kar amaçlı bir iş yapmıyoruz,yapmadık tek amacımız oyuncularımıza güzel,kaliteli bir ortam yaratmak.

Fivem üzerine konuşacak olursak 4 senedir bu sektördeyiz

Bu 4 senemiz oyuncuları,ortamı tanımak-anlamak üzerine oldu ve şimdi böyle bir proje ile karşınızdayız.

Eğer Roleplay üzerine konuşacak olursak;2011'den beri 9 senedir bu sektörde sizlere karşı kaliteli oyun deneyimi sunuyoruz.

Sizinle geçirdiğimiz bu 9 senede sizleri sizleri tanımak ve anlamak üzerine oldu.

Şimdilik böyle bir proje ile karşınıza çıkıyoruz. Bize göre bizi ayrı kılan şey: Biz oyuncusuna adminine eşit derecede yakınlık ve ilgi gösteren bir ekibiz ve bunun bizi bir ön plana taşıdığını düşünüyoruz. Arkaplanda olan güçlü developer ve yönetim ekibimizle size en kaliteli ortamı sunmayı amaçlıyoruz.

Eğer sizde kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız bize katılmayı unutmayın! Bizlere katılmak için yapmanız gereken; Kendiniz olmak,biz bu güne kadar her insana kendisi olduğu için değer verip ortamımızda barındırdık.

Sunucumuzda açılış öncesi Grove-Ballas-LSPD-Sheriff-Medical Department-Vagos-Los aztecas gang-Bloods bekliyoruz.

WhiteListed alımlarımız başlamıştır 25.09.2020 akşam saat 8 de sunucu açılacaktır.

Umarım bizlerle çok güzel anılar yaşayıp çok güzel arkadaşlıkar edinirsiniz. Şimdilik hepiniz sağlıcakla kalın.İyi günler dilerim...

Discordumuza katılmak için

DF
Achilius#2123 Dilerseniz Ekleyebilirsiniz Detaylı bir şekilde konuşalım .

DF
I LAURA ROLEPLAY I ? ARCADE RP I ✨ FARM DERDİ YOK I ? +17 SINIRLI ŞEKİLDE ALIMLAR AÇIK I ? AİLE YOK I

? Bağışçı Eşyaları Yok Tüm silah ve modlu arabalar ı keyfince kullan farm derdi yok!!!!

? Aileler Yok Baron yok , cartel yok özgürce çete rölü yapabileceğin bir server

? NPC Ve Normal oyunculu Mekanikler

? Alımlar Sınırlı Sayıda Açıktır.

? Sağlam Bir Grove Ekibi Aranıyor.

? Hızlı Whitelist

discord.gg

DF
Sunucumuzda aile, mafya, kartal bulunmamakta, Silahlar silahçıda satılmakta çok pahalı değil. Ekonomi hard değil. P2W yok. daha fazla bilgi için:

DF
-Sabit 80 fps -Güncel scriptler - +17 yaş sınırı (Referansa göre değişebilir) -Mafya türevi aileler yoktur -Fun RP önceliklidir -Orta ekonomi -Modlu araçlar

-Çeteler ve LSPD boştur

Sunucumuza sizide bekleriz

Discord: Talha Ömer#1408 Poseidon331715#7965

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!