Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

NixonV RolePlay : Yepyeni Bir Fivem RP Deneyimi! Gel, Hikayeni Bizimle Yaz!

tasma25

Üye
FT Kullanıcı
Katılım
1 yıl 5 gün
Mesajlar
1
Biz Kimiz ?NixonV yönetim kadrosunu, uzun süre birbiriyle rol yapmış arkadaşlar olarak oluşturuyoruz Biz birçok roleplay sunucusunda oynamış fakat artık eski rol ortamını bulamayıp o ortamı kendileri yaratmak isteyen arkadaş grubuyuz.

Sunucumuzun TürüSunucumuz Hard RP mantığı üzerine kurulmuş ama eklemiş olduğumuz kurallar sayesinde insanları kasmadan eğlenmeye ve eğlendirmeye teşvik edecek sosyal odaklı bir FiveM Roleplay sunucusudur.

Sunucu ekonomisi nasıl ?Sunucumuzda minimal ekonomi mevcut diyebiliriz. İllegal rol yapmak istemeyen oyuncuların da diledikleri araba ve evlere sahip olabilmesi için bir çok legal meslek mevcut. Bu sayede hem illegal hem legal oyuncular istediklerine sahip olabilmek için bir çok farklı mesleğe başvurabilecek.

Sunucuya nasıl katılabilirim ?Sunucumuza girişler için bazı şartlar bulunmakta. Öncelikle yaşınızın 18 ve üzerinde olması gerekmekte. Bunun yanı sıra fivem saatinizden daha çok sahip olduğunuz rol bilgisini göz önünde bulundurarak alımlarımızı sağlıyoruz. Discord sunucumuza girip ''Mülakat bekleme'' Odası'na geçiş yapıp kayıt olabiliyorsunuz.

Legal ve İllegal oluşumlar ne durumda ?Sunucumuz içerisinde ''Aile,Kartel,Gang,Çete'' Rollerine izin verilmemektedir. Bunun sebebi sunucumuz içerisinde ''asarım keserim'' kafasında takılan insanları görmek istemememiz onun yerine daha çok sosyal insanların win duygusuna kapılmadan güzel zaman geçirmesini istememiz.(Custom ekip kurulabilir.)

-Daha birçok güzel script ile sizleride sunucumuza bekleriz.

Arkadaşlar hepinize selam şehirdeki ekonomik krizin ardından iş adamı JEFF ROYS işletmelerini Los santos halkına uygun fiyata kiralamaya başladı. Mekanlarını aktif olarak işletebilecek sosyal vatandaşları arıyor minimum 4 kişi olmak şartı ile sizde işletme sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


Boşta olan işletmeler.

Burger Shot
Göl Bar
Upn Atom

Boşta olan legal departmanlarımız.

San Andreas State Departmanı
Los Santos Polis Departmanı

Davis Sheriff Departmanaı

Sınırsız davet linki:
 
Son düzenleme:
+rep
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!