Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Ağırlık ve dayanıklılık sistemli envanter

• Konbuyu başlatan Sixas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 3K

Sixas

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba bugün size heavy edit yaptığım envanteri tanıtacağım

Bütün sorunları fixtir
Dayanıklılık eklenmiştir
Drop kısmı Limitsizdir
CSS Düzenlenmiştir
Sol üst kısımda player id yazar
Envanter Açma Animasyonu vardır

Görüntüler :

20803

20804

Konu içeriğinden huzursuzluk yaratacak yorumlar kaldırılmıştır.

Bu bir uyarı mesajıdır devamı söz konusu olursa devam ettiren kişiye işlem uygulayacağım.

Gayette güzel yapmışsın niye böyle bir kavga çıktı onuda anlamadım lol.

ama ben olayı anlatıyodum mesajım silinmiş:(

neyin leakı kanka merak ediyorum herif gözümün önünde inventory'nin css'ini yaptı neyin leak'ı allah aşkına atta millet yararlansın xd
alttaki yeşil ekleme ve yazı fontu dışında her yerde olan bir css kendi yapması imaksnız 4-5 aydan beri kullanıyorum

Kanka nası imkansız ya? Herifin eli kolu tutmuyo mu, dün gece 3'te herif bana ekranı açtı konuşa konuşa sohbet ede ede yaptı bunda ne problem gördün, madem leaklerde var at kanka bekliyorum.

Arkadaşlar lütfen herkesi kendiniz gibi zannetmeyin. Arkadaş oturdu üzerinde çalıştı. Bir şey başardı. Sizin bunu çekemeyip, kıskanıp baltalamaya çalışmanız sadece sizin ne kadar düşük bir kişi olduğunuzu gösterir. Siz başaramıyorsunuz diye başkaları da başarmasın istiyorsunuz. Bu şekilde hiçbir yer gelişmez. Her şeyden önce insanların emeğine saygı gösterip, arka planını bilmeden konuşmamanızı rica ediyorum.

Evvet, karşı forumlar da bizim diye yedirdiğine göre... Bir şeyler başarmış arkadaşımız. Arkadaşla iletişim halindeyim, bizim diye yedirenler belki kendilerine ait olduğunu kanıtlayamaz ama o kanıtlayabilir.

Paylaşıcakmısınız?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!