• Kayıt Olmak için davetiye kodu zorunlu kılınmıştır. Davetiye kodu talep etmek için bizimle iletişime geçin. Discord: https://dc.fivemturk.com
DARKDREAM arcade
boş supreme2h
DF DF

Paylaşım 0R-Admin - Admin menu [ESX-QBUS]

S4LEH

FT Kullanıcı
16 Şub 2021
111
84
78
www.cokluk.com
Menü altyapısı sıfırdan yazılmıştır. Sürekli güncellemeler almaktadır.
  • Çoklu dil desteği​
  • Gelişmiş yetki sistemi​
  • Resmon değerleri 0.0​
Şuan deneysel olarak çıkarttığımız bu sürümdeki hataları bize bildirebilirsiniz. github üzerinden scriptin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Bu scripti Adez ile birlikte kurdugumuz 0 Resmon Development adı altında paylaşıyoruz. Fivem'de bunun gibi bir çok kritik konuma sahip olan scriptleri ücretsiz olarak discordumuz büyüdükçe sizlerle sunacağız. Sorun ve çözümleriniz için discord grubu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Kullanım ve yetki verme işlemi ingilizce olarak anlatılmıştır. Zeki insanlarsınız hemen çözersiniz onları çok zor değil.

Gerekli scriptler: vSync, ghmattimysql

Oyun içi görüntüler;

Credits : ADEZTR ADEZTR , kibra kibra

DF
  • Beğen
Tepkiler: CHs ve kibra

ADEZTR

Yasaklandı
FT Kullanıcı
29 Ara 2020
1,762
367
343
23
Discord
ADEZTR#3287
Elimizde yapıp satışa bile koymadığımız 10 15 script var talep görürse paylaşırız​

DF

merty

FT Kullanıcı
24 Haz 2020
462
114
188
Discord
merty#3108
Elimizde yapıp satışa bile koymadığımız 10 15 script var talep görürse paylaşırız​
koyarsan piyasa sallanır canım abim benim sana laf attık diye konu silmişlerdi direkt onu da unutmadım bal abim benim

DF

RA1DER

FT Kullanıcı
5 Tem 2020
1,273
184
258
Discord
'ra1der#0399
Güzel gözüküyor, menü tasarımı geliştirilirse çok daha güzel olabilir

DF

niv1337

FT Kullanıcı
28 Eyl 2021
1
0
1
17
rep, I use it and delete mine NP one, cuz this one had more option, and ill check if it had errors if it had ill fix and repost/

DF

infinitumclara

FT Kullanıcı
9 Eyl 2021
62
2
23
21
bir sorun var. Mesela job verirken job ismi yazmayeri geliyor, yazı yazınca arkaplana'da işliyor. mesela p yazıyorsun oyun içinde bir şeylere etki ediyor. fixleyebilir misiniz?

DF

Memh4co

FT Kullanıcı
1 Tem 2020
81
1
78
24
kendime adminlik veremedim abi nasıl verecem anladım yardım etsene sana zahmet nasıl veirim

DF

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!