Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım 0R-Admin - Admin menu [ESX-QBUS]

S4LEH

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.cokluk.com
Menü altyapısı sıfırdan yazılmıştır. Sürekli güncellemeler almaktadır.
  • Çoklu dil desteği​
  • Gelişmiş yetki sistemi​
  • Resmon değerleri 0.0​
Şuan deneysel olarak çıkarttığımız bu sürümdeki hataları bize bildirebilirsiniz. github üzerinden scriptin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Bu scripti Adez ile birlikte kurdugumuz 0 Resmon Development adı altında paylaşıyoruz. Fivem'de bunun gibi bir çok kritik konuma sahip olan scriptleri ücretsiz olarak discordumuz büyüdükçe sizlerle sunacağız. Sorun ve çözümleriniz için discord grubu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım ve yetki verme işlemi ingilizce olarak anlatılmıştır. Zeki insanlarsınız hemen çözersiniz onları çok zor değil.

Gerekli scriptler: vSync, ghmattimysql

Oyun içi görüntüler;

Credits : ADEZTR ADEZTR , kibra kibra

DF
Elimizde yapıp satışa bile koymadığımız 10 15 script var talep görürse paylaşırız​
koyarsan piyasa sallanır canım abim benim sana laf attık diye konu silmişlerdi direkt onu da unutmadım bal abim benim

DF
güzelolmuş cokluk bey

DF
Gayet hoş görünüyor, elinize sağlık. +rep

DF
Güzel gözüküyor, menü tasarımı geliştirilirse çok daha güzel olabilir

DF
rep, I use it and delete mine NP one, cuz this one had more option, and ill check if it had errors if it had ill fix and repost/

DF
bir sorun var. Mesela job verirken job ismi yazmayeri geliyor, yazı yazınca arkaplana'da işliyor. mesela p yazıyorsun oyun içinde bir şeylere etki ediyor. fixleyebilir misiniz?

DF
kendime adminlik veremedim abi nasıl verecem anladım yardım etsene sana zahmet nasıl veirim

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!