Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Yetkili veya developer arıyorsanız kesinlikle okuyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunustrtr

Üye
FT Kullanıcı
Discord
yunus#3333
Adınız : Yunus (ortağım doruk)
Soyadınız : -
Yaşınız :(15-16)
Yaşadığınız Yer :İstanbul
Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz :daha önce aşırı fazla adminlik yaptım adminligi her serverde yapmıyorum minimun 100 ceken sunucularda oldum
Günlük Online Süreniz Ortalama 8-9 saat
Özellikleriniz :Kendimize ait infinity paketimiz var m3 altyapı paketi ortağım ile birlikte 1.5haftada tamamen fixledik testler yapıldı sıfırdan paket kurabilirim araç handlig/silah damage/paket optimizasyon/script sorunu fixleme/istek script eklemek/ ve bunlar en basit yaptıgım şeyler şuanlık qb to esx paket yapmaya basladık / daha önce makine /key/ts/paket cok defa sattık büyük sunuculara ve kendime sonsuz güveniyorum eğer yapmadıgım birşey olursa uyumam sabaha kadar calısırm ama bu daha önce hiç olmadı yaklaşık 1.5 2yıldır bu işi yapıyorum-- AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR ;)

İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :JustWatch' Râte#0001 bana ulaşanaz iseniz 'eiwo#3241
Diğer / Ek :
//yaştan hafife alanlar sıkıntı yok zorla yaptırmıyoruz 815562351801008128 daha önce cok fazla sunucuda developerlık yaptım aşırı hemde ama yine bilmedigim şeyler olabilir cok az / discord bot /developerlık/discord developerlık(artık ugrasmıyorum)/websitem vardı kendime domain aylıktı bitti suan sıte inaktif kendime ait makinem var ilk kendi test paketimde test eder calısıyorsa sizin paketinize koyarım ///////////////// fivemden 250 gün banlıyım format atıcam onun ıcın fıveme gıremıyorum //// ban yeme sebebim ise anticheat üstünde çalışıyoruz (suanlık durdurduk) hile fix yedigi icin herkes ban yedi //////// qb to esx paket//// pvp paketi yolda yavaş yavaş fixliyecegiz // isteyenler kendi paketimi görmek ıstıyorsanız test ipsini atarım sorun cıkarsa saniyesinde fixleriz zaten paketi lisansladık kendimize ait discorddan iletişime geçebilirsiniz thx

Referasns Listesi

Woo Roleplay - 4 kere acıldı 2 sinde vardım- 2 defasında benim paketim ile 120-140 çekti
Maywood Roleplay - sunucu paketini ben yaptım sorunsuzdu//sunucu discord patladı die kapatıldı// 120 çekti
Rest Roleplay - bizim sunucumuz yönetim ekibi kararı ile kapatıldı/90 çekti
daha referans cok fazla fakat vermeyecegim bunlar yeterli olarak düşünüyorum thx

Son düzenleme:
Yaşına göre bildiğin diller dikkat çekici başarılarının devamını dilerim

Sunucumuz tam size göre!
Merhaba! Yeni nesil bir sunucu olarak tekrar açılıyoruz! Çok güçlü bir makine ile çok iddialıyız. (Makine Bilgileri Tanıtım İçerisinde Yazmaktadır) Sunucumuzda 6 adet yayıncı bulunmaktadır. Aynı zamanda sunucumuz Stars Community ye bağlıdır. Eski ismi ile: Bigness Roleplay. Yeni ismi ile: Secret Roleplay. Seni de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Sunucumuza Gelirsen Bana Bildirmeyi Unutma! İletişim İçin Discord: BlueMoon#0044
Sunucu Discord:

Secret RP Kalitesiyle...

Merhaba Yunus,
Tanıştığımıza memnun oldum discord'tan seni ekledim aliunutan#7697 görüşmek isterim

hala ariyormusunuz sunucu

!BerkayBE__#1171 İletişime Geçermisiniz

Merhabalar, sunucumuz yakın zamanda açılacak sunucumuza sağlam oyuncular ve yetkililer aramaktayız. 16 altı alım yapmıyoruz. Sunucumuz hakkında bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. Eğer bize katılmak isterseniz discordum; emreleann#5204

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!