Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

YETKİLİ VE EKİP ALIMLARI

Metthvia

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Merthan#0029
99 ROLEPLAY olarak köklü ve neredeyse 7. yılını aşkın bir sunucuyuz, bizler yönetim olarak oyuncularımızla yüzyüze görüşmeleri daha sağlıklı buluyoruz ve bu nedenle konuyu kapsamlı olarak uzatmayı düşünmüyoruz. Sunucumuz deneyimli ve uzun zamandır iç içe çalışan bir yönetim ekibinden oluşmaktır ve kitlemizi genişletmeyi amaçlıyoruz.

Ekonomik olarak zorlanmayacağınız ve aradığınız rolleri yönetim baskısı ve etkisi olmadan izlenimli şekilde yürütebilmeniz mümkün.

+18 yaş ortalamasına uygun, önceliği GUNRP OLMAYAN (sunucumuzda gun rp lere rollü ve mümkün olduğunca şehir dışında olarak izin veriyoruz, şehir içerisinde polis üstünlüğü vb. gerçekçi durumlar söz konusudur), ekipler arıyoruz.

Yaş ve bilgi illa ki bizler için de önemli.

Aynı şekilde bizlerle çalışmak isteyen yetkili ekip arayışındaki arkadaşlarımız Discord sunucumuza katıldıktan sonra yetkili formumuz aracılığıyla bizlere başvurabilirler, içeride samimi bir arkadaş ortamı göreceğinizden şüpheniz olmasın.

Daha detaylı bilgiler için Discord Sunucumuz: discord.gg/99rp (Bizzat üst yönetim ile sunucu hakkında bilgi için görüşmeye gelebilirsiniz)

7/24 Ulaşabileceğiniz şahsi Discord hesabım: Merthan#0029

Sunucumuzdan Kareler:

image.png Screenshot_2.png unknown.png 20221223212516_1.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!