Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Yeni Organizasyonum İçin Yetkili Ekibi Kuruyorum

SchewizeN

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Web sitesi
berkcilek.com.tr
Merhabalar,

Daha önce birkaç sunucu yönettim. Discord açısından da sorun çekmiyorum. Discord açısından birçok sunucu yönettim ve sunucu kurdum. Discord'un A'dan Z'sine kadar her şeyi biliyorum. Buraya kadar sorun yok. FiveM için güzel bir sunucu açma düşüncem var. Herhangi bir maddi destek talep etmiyorum. Sadece sizden istediğim tek şey manevi destek olacaktır. Sunucuyu kendinizmiş gibi yöneteceksiniz. FiveM için pek tecrübeli olmadığım için geniş çaplı bir yönetim ekibi kurmak istiyorum. İlla ki hatalarım veya hatalarımız olacaktır. Sunucumuza katılan oyuncularımızı üzmek istemem. Onlara karşı eğlenceli, bugsuz ve hatasız rol çevirmek için sorumlu olacağız. Kararlar tamamen oy birliği ile alınacaktır. Yani ben Sunucu Sahibiyim diye kararları tek başıma vermeyeceğim. Demokratik oy çerçevesinde kararlar sağlanacaktır. Kısacası ekip olacağız ve bir ekibin olması gerektiği gibi ekipçe hareket edeceğiz.

Sunucu Adı : Daha belirlenmedi.

Yaş Sınırlaması :+16
İstediğiniz Günlük Online Süre :+5
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) :
Discord; SchewizeN#7738 (Lütfen ekledikten sonra nickinizi belirtin, çok fazla istek var göremiyorum.)

Diğer / Ek :

Ekibimde İstemediğim Bazı Kırmızı Çizgiler (Aynı Durumlar Kendim İçinde Geçerli);

1-) Kanıtsız bir şekilde oyuncuyu yasaklamak.
2-) Ne olursa olsun, beni ve sunucumuzu temsil edeceğiniz için argo kelime kullanılmayacak.
3-) Kesinlikle ve kesinlikle sesli veya yazılı iletişim olsun. Kurumsal dilde konuşabilen, açık sözlü kişilik istiyorum.
4-) Tanıdık kişilere yardım kesinlikle yapılmayacaktır. (Bu konuda tahammülüm yoktur.)
5-) Yaş önemli değil, önemli olan saygı ve sevgi çerçevesidir.
6-) Geçmişte en az 1 sunucuda moderasyon sağlamış olmanız gerekmektedir.
7-) Oyuncu kayırma kesinlikle yapılmaması.
8- ) Ciddi anlamda aktiflik sağlama sözü vermiş olmanız.

Daha detaylı görüşmeler için Discord ile iletişime bekliyorum.

Teşekkürler :)

Son düzenleme:
Konu içerisindeki discord sunucu bağlantısı kaldırılmıştır, lütfen konunuza discord kullanıcı adınızı ekleyin.​

1 Ülkenin başında 2 Cumhurbaşkanı olmaz.

Arkadaşlık isteği gönderemedim, siz bana ulaşırsanız sevinirim. Aklıma hoşunuza gidebilecek bi fikir var.

Merhabalar,

Daha önce birkaç sunucu yönettim. Discord açısından da sorun çekmiyorum. Discord açısından birçok sunucu yönettim ve sunucu kurdum. Discord'un A'dan Z'sine kadar her şeyi biliyorum. Buraya kadar sorun yok. FiveM için güzel bir sunucu açma düşüncem var. Herhangi bir maddi destek talep etmiyorum. Sadece sizden istediğim tek şey manevi destek olacaktır. Sunucuyu kendinizmiş gibi yöneteceksiniz. FiveM için pek tecrübeli olmadığım için geniş çaplı bir yönetim ekibi kurmak istiyorum. İlla ki hatalarım veya hatalarımız olacaktır. Sunucumuza katılan oyuncularımızı üzmek istemem. Onlara karşı eğlenceli, bugsuz ve hatasız rol çevirmek için sorumlu olacağız. Kararlar tamamen oy birliği ile alınacaktır. Yani ben Sunucu Sahibiyim diye kararları tek başıma vermeyeceğim. Demokratik oy çerçevesinde kararlar sağlanacaktır. Kısacası ekip olacağız ve bir ekibin olması gerektiği gibi ekipçe hareket edeceğiz.

Discord; SchewizeN#1000 (Lütfen ekledikten sonra nickinizi belirtin, çok fazla istek var göremiyorum.)

Diğer / Ek :

Ekibimde İstemediğim Bazı Kırmızı Çizgiler (Aynı Durumlar Kendim İçinde Geçerli);

2-) Ne olursa olsun, beni ve sunucumuzu temsil edeceğiniz için argo kelime kullanılmayacak.
3-) Kesinlikle ve kesinlikle sesli veya yazılı iletişim olsun. Kurumsal dilde konuşabilen, açık sözlü kişilik istiyorum.
4-) Tanıdık kişilere yardım kesinlikle yapılmayacaktır. (Bu konuda tahammülüm yoktur.)

Öncelikle Merhaba discord adım !⚡Hüseyin54#9365 Sizinle Konuşmak İsterim

Discord adresiniz yanlış altta kendi adresimi bırakıyorum eklerseniz sevinirim. Shauna#2014

Merhabalar,

Discord; SchewizeN#7738 (Lütfen ekledikten sonra nickinizi belirtin, çok fazla istek var göremiyorum.)

Diğer / Ek :

soraushoku#9994 Bakar mısınız?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!