Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Yeni Ekip Arkadaşlarımızı Arıyoruz | @Onlife

Domino

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Domino#0988
HERKESE MERHABALAR
İlk olarak bu konuyu kendi hesabımda paylaştığım için
kendimi tanıtıp daha sonra da sizlere projemizden bahsetmek istiyorum.

Ben Bilal DURAN namıdeğer Domino
2016 senesinin sonlarında oyuncu olarak başlayan FiveM hayatım
Geçen 7 yıl içerisinde evrilerek son olarak 3+ ülkede 14+ sunucuya danışmanlık vererek devam etti.
FiveM platformunda ki gelişim sürecim hakkında bilgi almak için adresime katılabilirsiniz.

6 + 1 Kişiden oluşan yönetim ekibimizle
Bir sunucudan çok şirket yönetircesine yönetmeye çalıştığımız projemizde
Oyuncu arkadaşlarımızın
oyun oynarken rol yaptığı değil de rol yaparken oyun oynadığı
bir ortam hazırlamaya çalışıyoruz.

onlife olarak adlandırdığımız bu proje hakkında
daha çok bilgi almak aklınızdaki soruları cevaplamak adına sunucumuza katılabilir.
onlife projesinin amacı, idealleri ve bir çok soruya cevap olan kitapçığımıza göz atabilirsiniz.

ALIM YAPILACAK DEPARTMANLAR

Script - Server Developer
Uİ/UX Developer
Video Editor
Rockstar Editor
Grafik Tasarım
Wikia Fandom Developer
Web Developer
Network Expert

- -

ALIM SÜRECİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Değerli ilgililerimiz tarafından gönderilen başvuru formlarının okunması ile başlayan süreç
Elemerler birlikte mülakat ve ilgili departmanlarla ilgili test süreciyle birlikte devam edecektir.

BU KONU NEDEN ŞAHSİ HESABINIZDA PAYLAŞILDI ?

Ekim 2022'den bugün'e kadar bir çok çalışma yapmamızla birlikte
Yönetim ekibi olarak projemizin her bir adımını bir süreç olarak görüş belli bir planlama içerisinde tanıtılması planlanmıştır.
Süreç planlamamız içerisinde henüz gerçekleşmeyen tanıtım aşamasından önce paylaşım yapmamak adına
Yönetim ekibi olarak projemiz süreçlerinden tanıtım aşamasına geçmememiz nedeniyle bu paylaşımı şahsi hesabımdan yapma kararı aldık.
İlginiz için teşekkür eder, fikir ve önerilerinize talip olduğumuzu bildiririz..​

DF
O OnLiFe projesi kıymeti büyük olan, emeği çok olan bir proje. Bu projeyi tasarlarken amacımız farklı olmak değil, gerçek bir Role Play sunucusu ortamı kurmak. Bu ortamı kurarken de sizlerin desteği bizim için önemli. Domino Domino 'nun da bahsettiği gibi, profesyonel bir çalışma ortamında ekip arkadaşlarımızı arıyoruz.

DF
Değerli dostlar, Script - Server Developer ve Uİ/UX Developer alanlarında 5 arkadaşımızla test sürecinde olmanın yanında aşağıdaki kategorilerde arayışlarımız söz konusudur. Sadece ekibimize dahil olmak üzere değil freelance çalışmak için de aşağıdaki kategorilerde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Video Editor
Rockstar Editor
Grafik Tasarım
Wikia Fandom Developer
Web Developer
Network Expert

ve şahsi hesabım olan Domino#0988 ile iletişime geçebilirsiniz.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!