Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yeni Bir FiveM Kullanıcısı Destek

keremcizmecioglu

Üye
FT Kullanıcı
Herkese selamlar.. konu biraz uzun olucak okumaya üşenenler için aşağıda konuları tek tek yazıcam :)

Bildiğiniz gibi kısa bi süre önce GTA 5 Steam üzerinde indirime gitmişti ben de satın aldım ve daha önce torrent üzerinden oynadığım da oyunun görev kısmını bi çok kez bitirmmiştim ancak alma sebebim online oynamak içindi GTA`nin kendi serverleri pek yoğun değil ben de araştırdım ve fivemi buldum fivem de yabancı çoğu svlere whitelistsiz girilebiliyor ancak fps ve drop girmeden oynamak imkansız gibi türk serverleride whitelistsiz almıyor açıkcası ilk başta çok sinirimi bozdu bu durum para verip aldığım oyunda online oynayamıyorum

Sizden beklediğim destek ve tavsiyeler ise şunlar yeniyim ve öğrenmek istiyorum öncelikle RP işini az çok çözdüm diyebilirim ancak örneğin bi svde taksicilik mesleğini seçtiğim de taksiyi nerden kiralamam ve ya almam gerekiyor bunları pek bilmiyorum şehir ve kasaba kısmıda var

-FiveM Saatimi nerden görebilirim
-FiveM için bazı SVler +100 +200 gibi saatlerden bahsediyor ve ben bu saatimi nerde tamamlayabilirim sonuçta oynamadan öğrenemem RPyi ve svler bunu sağlamıyor

Konuyla ilgili önerilerinizi ve desteklerinizi bekliyorum

Konu yanlış kategoriye açıldığından tarafımca taşıma işlemleri gerçekleştirilmiştir.

İyi forumlar dilerim..

Tr lokasyonunda da whitelistsiz sunucular bulunmakta "No Whitelist" diye geçer orda alışabilirsin. Meslek olarak da sunucudan sunucuya değişir tabi ki ama genel olarak olanları anlatayım. İşkurdan mesleğini alıp o mesleğin haritayı açtığında ilgili yerlerini soldaki bliplerin anlamlarından göreilirsin mesela taksici mesleğini seçtin diyelim, taksi durağı olur ordan gidip aracını çıkartabilirsin. Fivem saatine de Oyuna girdiğin steam hesabında Source SDK Base yazması gerekiyor o senin fivem saatin oluyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!