Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Arıyorum Yeni Açılacak Sunucumuz İçin Yetkili Alımı ve Fikir Danışımı

Metthvia

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Merthan#0029
Öncelikle herkese selamlar.

Sevgili arkadaşlar, son zamanlar da birçok sunucuyu topluluğum ile gezdik ve inceledik. (Kesinlikle hiçbir sunucuya atıfta bulunma durumu yoktur, şahsi düşüncemiz)

Bunun sonucunda üzülerek söylüyorum ki kendi kafamıza uygun bir yer bulamadık. Kendi kafamıza uygun olacağını düşündüğümüz ve Türkiye'de ciddi anlamda ESX paketlerin yoğunluğu nedeniyle, QBUS Core güncel sürümüyle sunucumuzu açma kararı aldık. Tabiî doğal olarak sorabilirsiniz; buraya kadar ki kısımdan bize ne? Hemen açıklıyorum:

Sunucumuzu geliştirmek ve son derece kaliteli olması adına çabalıyoruz. Kesinlikle Hard RP odaklı, ekonomisi tam tadında bir yer için çalışmalarımızı ilerletiyoruz. Ekonomi çok hard olduğu zaman kimsenin sosyal rp istemeyeceğini yoğun tecrübemizden dolayı aklımıza yazdık ve bunu dikkate kesinlikle alıyoruz. Bunun yanı sıra bizlerle çalışmak isteyenler arkadaşlar için de, konunun en altında Discord adresimi bırakıyorum.

Değerli FivemTürk üyeleri olarak, sizlerden fikir almak istediğimiz birkaç konu var;
1-) Genel olarak Türkiye'deki oynadığınız roleplay sunucularında gördüğünüz eksikler nedir, nasıl çözülebilir?

2-) Sizce aile ve çete mantığı ne kadar sağlıklı, hangi seviyede olduğu sürece olumlu?

3-) Yeni bir üyeyi sunucuya kaydederken karakter hikayesi istemek ne kadar mantıklı?

4-) Sunucuya katılan kişiler "küçük" olarak nitelendirdiğimiz yaştaysa, ama rolü gerçek anlamda kaliteliyse sunucu da bulunması sakıncalı mı?

5-) Şehir silahlanması kolay olmalı mı? GunRP isteyenlere %50'nin üstünde bi' oranda destek sağlanmalı mı?

Tablo içerisindeki soruları cevaplamanızı arz ediyoruz, çünkü bu camiadaki yenilikler bizim için altın değerinde. YouTube üzerinden merakla izlediğimiz, kaliteli sunuculara erişemeyen bazı dostlarımız varken, neden kolaylıkla girebileceği, disiplinli bi' ortam olmasın? Ek olarak eklemek istediğiniz bir şey varsa, mutlaka bekliyorum. Okuyan, vaktini ayıran tüm dostlara teşekkür ederim.

Yeniliklerle dolu, Türkiye'de çok nadir bulunan QBUS altyapılı bir sunucuda personellik yapmak isteyen arkadaşlar için Discord adresim: Aksoy Crazy#3193'dir, ulaşabilirsiniz :)

Sevgiyle kalın, sağlıcakla.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!