Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Yayıncıyım ve sunucu arıyorum!

selimenesg

Üye
FT Kullanıcı
Grubunuzu Tanıtın

Kendim twitch platformunda yayıncıyım, Güzel bir karakter hikayesi ve karakter kurguladım. Karakterim mekanik ve bir süre sonra illegal yarış etkinlikleri düzenlemeye başlıyor. Bu rolleri yapabileceğim bir yer arıyorum.

İstediğiniz Özellikler

- Mekanik
- Hard Rp
- +40 Oyuncu
- Nadiren rolsüz kaldığımda adminler tarafından ufak rol pası
- Güzel optimizasyon ve fps düşürmeyecek scriptler
- Sosyal Rp'nin bol dönmesi

Son Düzenleme & Notlar

Yukarıda ki şartlar sağlandığından direkt gelip yayınlara başlayacağım, aynı zamanda yayınlarımda sunucunun reklamını yapacağım.

Sunucumuz Yeni açılacak İsterseniz konusalım

Sizleride Bekleriz Yakında açılıyoruz. Yetkili ekipten birine Ulaşmak isterseniz metelas3377#6587 ile iletişime geçebilirsiniz.

_Bloood#0001 discorddan ulaş bir konuşalım.

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlan hala açık!

Sunucumuza Hoşgeldiniz. Sunucumuz +18'dir. Sunucumuzda ????? ve ???? yoktur. Sunucumuzda ???? ve ??? alımları ?Ç?????
Sunucumuzda ????? ? , İ?????? ?? , ????? , ?????? Gibi bir çok illegal bulunmaktadır . ?????? ?? bizim için çok önemlidir illegaller tarafından sürekli rahatsız edilmeden rahatça rolünüzü yapabilirsiniz .

Hala aktif ilan!

Alone Roleplay

Alone Roleplay ailesi olarak sizleri de aramızda görmek istiyoruz.
Alımlarımız +18 dir saat sınırımız yoktur.
Wipe Tarihi: 21.05.2021

Sıcakkanlı yönetim ekibiyle ve admin power olmadan 2aydır düşüncelerinizin önemsendiği, önerilerinizin anlık olarak takip edildiği, yönetim ekibinin oyuncularla eşit olduğu sıcak bir ortama, güzel rollere ne dersiniz?

Sunucumuzda bulunan bazı özellikler:
-Gelişmiş telefon scripti
-Günlük değişen hava durumu sistemi
-Hackerlık mesleği
-Gelişmiş İllegal sistemler
-Gelişmiş whitelist meslekler
-Sosyal rolleriniz için geliştirilmiş özel scriptler
-Geliştirilmiş market scripti

discord.com

Check out the ARP v2.0 community on Discord - hang out with 233 other members and enjoy free voice and text chat.
discord.com
discord.com
Sizlerde aradığımız özellikler: Saatiniz bir önemi yoktur sadece kaliteli rol yapmanız ve bunun bir oyun olduğunun farkında olmanızdır.
Çete&Aile&LSSD Alımları açık custom gang ve custom aile kurabilirsiniz lakin kuracağınız ailenin veya çetenin mantıklı anlaşılabilir hikayesi olmalıdır (türk ailesi yasaktır)

Sadece Developerların yönettiği bir sunucu düşünün... - Kendimize özgü sunucu scriptleri/senaryolar - Görüp görebileceğiniz en üst FPS değerleri - Tatlı mı tatlı yönetim kadrosu - Arcade/Fun RP - Hergün başka bir güncelleme - eRP menü - Kendinizi oyunun derinlerinde bulacaksınız - Tatlı minigamelerle ve craft sistemleriyle başkalarına bağlı olacaksınız (Tek yapmak ciddi açıdan çok zor :D) - 1.35 ms değerleri/SQL kullanımı 600 ms anlık olarak. Senede katılmak istersen aşağıdaki tatlı mı tatlı Katıl/Join butonuna tıkla

Aura Roleplay ailesi olarak sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Wipe Tarihi: 15.05.2021

Sıcakkanlı yönetim ekibiyle ve admin power olmadan 25 aydır düşüncelerinizin önemsendiği, önerilerinizin anlık olarak takip edildiği, yönetim ekibinin oyuncularla eşit olduğu sıcak bir ortama, güzel rollere ne dersiniz?

Sunucumuzda bulunan bazı özellikler:
-Türkiye'de tek iddia scripti
-Craft sistemi
-Quick slot envanter
-Özelleştirilmiş satın alınabilir benzin istasyonları
-Gelişmiş telefon scripti ve telefona entegre bize özgü uygulamalar
-Günlük değişen hava durumu sistemi
-Hackerlık mesleği
-NPC uyuşturucu ve rolex satma
-Paintball, F1 ve GO-Kart turnuvaları
-Gelişmiş whitelist meslekler
-Sosyal rolleriniz için geliştirilmiş özel scriptler
-Geliştirilmiş market scripti
-600'ü aşkın MP Ped seçeneği ve daha fazlası için siz de bize katılın.

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Master RP Sunucumuz Yeni Açılmıştır Beta Sürecindedir V1 Yakın Zamanda Geçeceğiz Sosyal RP Odaklı Şehire Silah İnmemiştir Sopa Bıçak Vardır MASTER RP

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬║ ║⚡⚡⚡️ MASTER ROLEPLAY ⚡⚡⚡ ║▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬║ ║⚡-Sunucumuzda Aile Ve Çete Yoktur, Rollerimiz Geniş Ve Kapsamlıdır! ║⚡-Sunucumuzda Donate Yoktur Her şey IC Paraya Dökülmüştür! ║⚡-Birbirinden Güzel Modlu Araç Ve Stok Sistemli Galeri! ║⚡-Metalı araçlar , kendinize özgün IBAN numarası , metalı motel ile rahat roller . ║⚡-[TR] Whitelist, kaliteli roller için Form İle Başvuru İmkanı! ║⚡- LSPD + LSSD Mesleklerinde Kemik Kadro İçin Açık Başvuru İmkanı! ║⚡-Özel Amaçlar Üzerine Kullanılabilir Discord Botlarımız! ║⚡-7/24 Aktif , Destek Ekibi! ║⚡-Gelişmiş Ymapler! ║⚡-Birbirinden Özel Scriptler! ║⚡-MaddeX Scripti! ║⚡-Hard Ekonomi! ║⚡-İlgili Yönetim Ekibi! ║⚡ Deneyimli Roller İçin Master Rp Hizmetinizde, Gelin Hep Beraber Rol Yapalım! : ║ ╚▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬║

discord.gg/serenityrp

discord.gg/serenityrp

Doktor⁷⁷#3988 " eğer müsait olduğunuz vakitte ulaşırsanız sevinirim "

Selam, sende eğlenceli aynı zamanda süper scriptler ve rp'nin tadını çıkarmak istiyor musun? o zaman tek adres. -

İlan hala açıktır! (Arkadaşlar mekaniği para ile veriyor iseniz lütfen yanıt atmayın.)

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!