Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yayilan SHRP Sunucu Dosyalari ve Eklentileri Hakkinda

denizwp

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, bu gece SHRP paketinin ve eklentilerinin paylaşılması hakkında bir açıklama yapma gereği duydum.

SHRP'yi bilmeyenler için 2023 Şubat ayı boyunca açık kalmış ve sonrasında okulumuz olduğu için kapattığımız Arcade türünde bir roleplay sunucusuydu.

Asıl olay ise şu. Biz SHRP sunucusunu kapadıktan ve aradan 2-3 ay geçtikten sonra HaveFun yöneticileri olan ferhat, runnow, lioninn isimli kişiler bir grup oluşturuyor ve bir community kurmayı planladıklarını paketimizi kullanmak istediklerini söylediler. Kendilerini tanımadığım için onaylamadım. Sonrasında SHRP'de ve eklenti sunucumda ortağım olan flame ile konuştum ve direkt olarak HaveFun'a geçmeye karar verdik. Yönetimleri ile konuştuk ve azda olsa bir güven oluşmuştu. Paketi aldıkları VDS'e kurdum ve düzenlemeye başladık. Bu sırada hover'da sunucunun geliştiriciliğinde bulunuyordu. Ben okuldan her çıktığımda runnow ve lioninn bana DM'den ne zaman başlayacağımızı, açabileceğimizi ve nasıl olduğumuzu soruyorlardı. Aradan bir süre geçti ve haziran ayının başlarında eklenen araçla ilgili bir anlaşmazlık oluştu ve flame ile beni sunucudan yasakladılar. Sunucudan yasaklanmamız üzerine kendilerine açtığım forum adresi, key ve diğer şeyleri iptal ettim. Bizi sunucudan banlamaları ve sonra sunucunun sahibi olan lioninn dmden değerlerime sövmeye başladı. Bu olay üzerine bulunan discord botum ile sunucularındaki tüm kanalları sildim. Ardından HoveR flameye paketi paylaşacağını bildirdi. Pek takmadık ve satış konusu açmaya karar verdik.

Bu güne kadar aramızdaki olay bu kadar kalmış ve bir süre iletişime geçmemiştik. Bu sabah paketin paylaşıldığını gördüm ve kaldırttım. Kaldırtmama rağmen başka forumlarda ve discordlarda paylaştığı için aslında bu açıklamayı yapıyorum.

Diğer leak sunucularına kaldırmalarını söylediğimde alaycı bir tavırla bir kez daha duyuru attılar. Bunun üzerine paket içinde bulunan Nano ekibine ait olan multicharacter ve pakette bulunmayan 3.0 UI eklentisini paylaşmışlar. (kimsenin adina aciklama yapmiyorum, nano ekibindende multicharacter için özür dilerim) Eklentiyi ve paketi paylaşan HoveR'ın YouTube hesabına baktığımda bir houserob paylaştığını ve sattığını gördüm. Videodaki houserob lunnylere ait zaten. Kasabaya gidip crash yiyince hovera yazarsınız.

Bu olaylar boyunca yaşımla dalga geçmelerine rağmen birşey demedim ve pekte umrumda olmadı bunuda olaya katmayacağım.

Kısaca bu paketin paylaşılmasında kendi emeklerim hiç umrumda değil fakat benimle alakası olmayan kişilerin eklentilerini muhtemelen hayatında tek yaptığı bir discord sunucusu açıp leak eklentiler paylaşmak olan, çim görmemiş insanların paylaşması gerçekten utanç verici. Beni tanıyan az kişi olsada yaptığım işleri arkadaşlarıma ve yakınlarıma göstermekten utanmıyorum. Github ve figma profilime, geliştiricilik ilanı konuma 15 yaşımda yaptığım eklentileri görmek için göz atabilirsiniz. Umuyorum bu olaydan herkes bir ders çıkartır ve fivem türkiyenin geldiği son durumu anlar.

Muhtemelen 2-3 güne SHRP 2.0'da düzenlediğimiz tüm eklentileri paylaşırım. Onlarıda eklersiniz leak sunucularınıza.

Bahsettiğim fotoğrafları buraya bırakıyorum.

1687026967359.png

1687027324434.png

1687027334527.png

Paketimide VORP 3.0 diye paylaştığınız için teşekkürler.

aslan kardesim gecmis olsun böyle stajyerlere takilma ya ( 750 lira )

ah ah elimde büyüdü:sneaky:

geçmiş olsun nolmuş

geçmiş olsun kim paylaşmış ya tüh

neyse biraz ciddi yazayım benim sunucumda herşey free isteyen boostunu basar veya ucretsız olarak alır ıstedıgı paketi bu 1.
2. fivemturk yonetıcısı sado geçen acıkladı kendı arnızda geçen şeyler forumları ilgilendirmez diye boş boş ss atmaya gerek yok ve benim leak sunucum foruma bağlı değil son olarak 1.fotoyla sunucumun alakası yok ayırmamışssın biz ddk atmayız farkımız bu yeterli bu kadar paket paylaşılmış zaten ben leaklesem altına ben paylaştım derim yeni linke bile geçirmedım cok ıstıyorsun linkini sil hayırlı forumlar

neyse biraz ciddi yazayım benim sunucumda herşey free isteyen boostunu basar veya ucretsız olarak alır ıstedıgı paketi bu 1.
2. fivemturk yonetıcısı sado geçen acıkladı kendı arnızda geçen şeyler forumları ilgilendirmez diye boş boş ss atmaya gerek yok ve benim leak sunucum foruma bağlı değil son olarak 1.fotoyla sunucumun alakası yok ayırmamışssın biz ddk atmayız farkımız bu yeterli bu kadar paket paylaşılmış zaten ben leaklesem altına ben paylaştım derim yeni linke bile geçirmedım cok ıstıyorsun linkini sil hayırlı forumlar
sikayet konusu olusturmadim zaten, insanlarin nasil davrandiginizi gormesini istedim

sikayet konusu olusturmadim zaten, insanlarin nasil davrandiginizi gormesini istedim
biz insan olana insan gibi cevap verıyoruz zaten benım sunucum 2021den belli açık sende vardın hatırlatayım başında bize kim gelirse gelsin şu scrpt benim ve ekmegim gidiyor dese kim olduğuna bakmadan kaldırıyoruz zaten forumda paylaışdı diye paylaşmıştım : D insanlarla hiçbir sıkıntımda yok sorunumda hiçkimseyle bazı maymunlar hariç ve nano text uiyi ben paylaşmaşımım zaten ilk başta gene sahipleri geldi kaldırmamızı istedi kaldırıldık bedo adlı zina " paylaştı diye paylaştık adamın multicharını yayıyon utanmıyon burda boş yapıyon ve paketindde tek multichar iyi diğer herşey free zaten tüm lunny şeyleride paylaışdı tüm forumlarda burda adımı birdaha geçirirsen şikayet konusu acacam dıyecemde zamanımı veremem bb

biz insan olana insan gibi cevap verıyoruz zaten benım sunucum 2021den belli açık sende vardın hatırlatayım başında bize kim gelirse gelsin şu scrpt benim ve ekmegim gidiyor dese kim olduğuna bakmadan kaldırıyoruz zaten forumda paylaışdı diye paylaşmıştım : D insanlarla hiçbir sıkıntımda yok sorunumda hiçkimseyle bazı maymunlar hariç ve nano text uiyi ben paylaşmaşımım zaten ilk başta gene sahipleri geldi kaldırmamızı istedi kaldırıldık bedo adlı zina " paylaştı diye paylaştık adamın multicharını yayıyon utanmıyon burda boş yapıyon ve paketindde tek multichar iyi diğer herşey free zaten tüm lunny şeyleride paylaışdı tüm forumlarda burda adımı birdaha geçirirsen şikayet konusu acacam dıyecemde zamanımı veremem bb
1000 liraya satilan paketteki seylerin sifirdan mi yazilmasini bekliyorsun? bedo zaten maymunun teki o eleman paylasiyo diye siz niye paylasiyorsunuz bu bir bahane veya sebep degil.

forumdaki diger paketlere bak bakayim sence onlar parasini hakediyor mu? aralarinda nadir guzel olanlar var onlardan biride bence bu paket.

taraf tutmuyorum bilginiz olsun.

ne dıyon la

olum harbi maymunluk var sizde, herkese adam gibi davranıyorum diyorsun attığım fotoğrafıda mı görmedin?

multicharını yaydın dediğin adamların zamanında açtıkları sunucuda geliştiriciydim ve kendimi geliştirmek amaçlı katılmıştım, sonradan ayrıldık ve multicharlarını kullandık. sonrasında özür diledik ve şu anda ben mi yaymış oluyorum? paketi ben paylaştım sanki amk

suan paketimdeki cogu scripti hayatında gormemıssındır muhtemelen, edrpye özenip nopixel inspired diye script paylasmaya devam edebilirsiniz

sikayet konusunuda ac valla beklıyorum merakla

maymıunlarla uğraşmamak için tek çare escrow,

olum harbi maymunluk var sizde, herkese adam gibi davranıyorum diyorsun attığım fotoğrafıda mı görmedin?

multicharını yaydın dediğin adamların zamanında açtıkları sunucuda geliştiriciydim ve kendimi geliştirmek amaçlı katılmıştım, sonradan ayrıldık ve multicharlarını kullandık. sonrasında özür diledik ve şu anda ben mi yaymış oluyorum? paketi ben paylaştım sanki amk

suan paketimdeki cogu scripti hayatında gormemıssındır muhtemelen, edrpye özenip nopixel inspired diye script paylasmaya devam edebilirsiniz

sikayet konusunuda ac valla beklıyorum merakla
1.si insan olana inasn gibi davranıyoruz sana canım oyle davranmak ıstemedı bu 1
2.olarak multicharın dolaylı sebebi sensin yani o da senı ılgılendırmez sen paketıne bak bakalım bu 2
3. ben edrp gibi dandik paketlerle ugrasmıyoruz arşivimi görsen ne cıkacagını gorursun içlerinden tum fıvemm tryi o ayrı mesele

1.si insan olana inasn gibi davranıyoruz sana canım oyle davranmak ıstemedı bu 1
2.olarak multicharın dolaylı sebebi sensin yani o da senı ılgılendırmez sen paketıne bak bakalım bu 2
3. ben edrp gibi dandik paketlerle ugrasmıyoruz arşivimi görsen ne cıkacagını gorursun içlerinden tum fıvemm tryi o ayrı mesele
fivem tryi sapir supur yedim, edv scriptlerine devam edebilirsin tgi hud falan

fivem tryi sapir supur yedim, edv scriptlerine devam edebilirsin tgi hud falan
offfffff bea senle hiç uzatmıacm boş adamsın napcan senın paketini belkı sılerım boş yapmaya devam edersennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sılmemmmmmm

offfffff bea senle hiç uzatmıacm boş adamsın napcan senın paketini belkı sılerım boş yapmaya devam edersennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sılmemmmmmm
1687014247596.png

-rep disk slot env nin ne olduğunu bilmio

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!