Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yalan haber yapıp ismimizi zedeleyen biri var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rainforces

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
meettomy.site
Merhabalar Forumda ismi ( LoraDev wedadawd) olan bizim eski developerımızdır ayrıca kendisi bize ücretsiz developerlik teklif etti aynı zamanda kendi paketini de bize vermeyi önerdi kabul ettik paketi kullandık ve sunucuyu açtık sonradan arkadaş sankı o founder biz devlopermişiz gibi davranmaya başladı bizde yollarımızı ayıma kararı aldık bundan sonra kendisi gidip hem roleplay sunucumu
patlattı ve forumda ismimi dolandırıcı olarak bahsetmiş

forumma atığı
67536
paketi 1 hafta önce verdiği zaman 67537
forumda para ile ilgili yazdığı şeyler dmde konuştuğu şeylere kıyas

67540

Köle gibi dediğide Emlak ve torbacı eklemek arkadaşa sinirlenmemin sebebide benim dediklerimi yapmayip kendide r6 eklemesi :)

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    23 KB · Görüntüleme: 11
Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar Forumda ismi ( LoraDev wedadawd) olan bizim eski developerımızdır ayrıca kendisi bize ücretsiz developerlik teklif etti aynı zamanda kendi paketini de bize vermeyi önerdi kabul ettik paketi kullandık ve sunucuyu açtık sonradan arkadaş sankı o founder biz devlopermişiz gibi davranmaya başladı bizde yollarımızı ayıma kararı aldık bundan sonra kendisi gidip hem roleplay sunucumu

forumma atığı
Ekli dosyayı görüntüle 67536
paketi 1 hafta önce verdiği zaman Ekli dosyayı görüntüle 67537

Ekli dosyayı görüntüle 67540

Köle gibi dediğide Emlak ve torbacı eklemek arkadaşa sinirlenmemin sebebide benim dediklerimi yapmayip kendide r6 eklemesi :)
Kendime r6 falan eklemedim zaten vardı sadece fikrimi söyledim yapacaksın ben founder değilmiyim diye bir tepki aldım maleaef

forumma atığı
Ekli dosyayı görüntüle 67536
paketi 1 hafta önce verdiği zaman Ekli dosyayı görüntüle 67537

Ekli dosyayı görüntüle 67540

Paketimin silinmesini istedim hiçbir şekilde silmediler

Konu da herhangi bir alış veriş olmamış konuşulmamış ticaret ortada yok konu kilitlenmiştir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!