Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

apoflex06 yalan konu açımı ! ŞİKAYET !

FurySider

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar , raporda bulundum fakat hala para kazanmama engel olan bir durumu yazı olarak da paylaşmak istedim . Şikayet bölümünde konu açmayı bulamadım lütfen düzeltirseniz veya bildirirseniz sevinirim :)

apoflex06 adlı üyenin benim hakkında yalan veya yanlış bir konu açtığını dile getirmek isterim . ( raporda bulundum )

Kendisi ile Discord Sunucusu satmak için iletişime geçtim ( konuşmanın tamamı veya tartışma için gerekli kısmı ekran görüntüleri ile mevcuttur . ) Kendisi nedense beni dolandırıcı olarak bu forum sitesine konu açmış . Kesinlikle bunu kabul etmiyorum , kendisi partner olmak için veya satış yapmak için ekibimize başvurmak istedi ve bende başvurması için kendisinden cv belgesi rica ettim çünkü bu şekilde alım yapmayı tercih ediyoruz . Bu herkesin kendi belirleyeceği bir durum ve hakkı değil mi ? Fakat kendisi bunu kabul etmediğinde bende kendisine kibarca herhangi bir hakaret bulunmadan belgenizi gönderdiğiniz zaman analiz edilip ekibe alınıp alınmayacağını bildirdim yani istediği zaman belgeyi atarsa kontrol edilir atmazsa da bir şey olmaz kendi isteğine göre gibi bir imada bulunarak bu yazıyı kendisine gönderdim . Kendisi nedense bu konuşmada " dolandırıcı " kadar ağır bir hitap şeklinde beni forum sitesine paylaşmış . Amacını anlayamadım çünkü kesinlikle herhangi bir olumsuz bir şey yazmadım kendisine , satın alıp almaması umurumda değil sadece beni yalan veya yanlış şekilde forum sitesine paylaştığı zaman benim geçim kaynağıma engel olduğu için olumsuz yönde etkileniyorum . Lütfen yardımcı olursanız sevinirim , kendisi konu üzerinde yorumları da kapatmış ki konusunu yanıtlayamıyorum . Kesinlikle sattığım herhangi bir ürün veya hizmet yasa dışı veya bu foruma engel olacak bir hizmet/ürün değildir , bu konu hakkında detaylıca konuşabiliriz .

[ Doğum yılını sorma sebebim yaşını öğrenmek ve ekran görüntüsünde de göründüğü gibi " herhangi bir sorun olur mu efendim ? " kadar kibar ve rica ederek soruyorum , yani cevap verip vermemek kendi tercihi . ]

DF

Ekli dosyalar

• champion01.PNG
    champion01.PNG
    176.8 KB · Görüntüleme: 118
  • champion02.PNG
    champion02.PNG
    148.1 KB · Görüntüleme: 77
  • champion03.PNG
    champion03.PNG
    56.3 KB · Görüntüleme: 77
Konuyu nasıl , hangi bölüme taşıyacağımı bana bildirirseniz düzeltebilirim bilmediğim için Tartışma ve Sohbet Alanı içerisinde konu açtım ve lütfen konu hakkında yazdığım yazıyı ve raporumu okuyup incelemenizi rica ediyorum , teşekkürler :)

DF
bu arkadaşa karşı tamamen haklısın,

ben sadece ufak bilgilendiricem seni
1660222852278.png

cfx.re dışında fiveme dair herhangi bi ürünün satış konusu açamazsın, tebex dışında ödeme alamazsın direkt teslimat dışında bi teslimat yöntemi kullanamazsın bu liste böyle uzar gider dilersen cfx.re nin sitesinde ticari kuralları okuyabilirsin. o kuralların dışına çıkarsan yaptığın şey zaten yasa dışı oluyor (cfx re gözünden...)
birçok geliştiricinin anlamsız ban yemesindeki asıl sebep bu oluyor bu arada

DF
bu arkadaşa karşı tamamen haklısın,

ben sadece ufak bilgilendiricem seni
Ekli dosyayı görüntüle 77269

cfx.re dışında fiveme dair herhangi bi ürünün satış konusu açamazsın, tebex dışında ödeme alamazsın direkt teslimat dışında bi teslimat yöntemi kullanamazsın bu liste böyle uzar gider dilersen cfx.re nin sitesinde ticari kuralları okuyabilirsin. o kuralların dışına çıkarsan yaptığın şey zaten yasa dışı oluyor (cfx re gözünden...)
birçok geliştiricinin anlamsız ban yemesindeki asıl sebep bu oluyor bu arada

Çok teşekkür ederim kibarca bildirdiğin için hemen ilgileniyorum gereğini yapacağım cfx.re üzerinden , gerçekten çok teşekkürler ve kişinin açmış olduğu konuyu ne zaman ve nasıl kaldırtabilirim ?

DF
Çok teşekkür ederim kibarca bildirdiğin için hemen ilgileniyorum gereğini yapacağım cfx.re üzerinden , gerçekten çok teşekkürler ve kişinin açmış olduğu konuyu ne zaman ve nasıl kaldırtabilirim ?
bak kanka cv bılgılerımı ıstedı developer alımı için

DF
Resmi bir kurum değilsin ki, adam sana CV vermek zorunda değil eğer okuduğunu anlayabilecek bilgin varsa, kişinin github adresini al yazdığı sistemlere bak eğer yok ise, zaten paket toplamak ve birleştirmek zor bir işlem değil bunun için kendini güvenceye almak sana kalmış.

DF
Resmi bir kurum değilsin ki, adam sana CV vermek zorunda değil eğer okuduğunu anlayabilecek bilgin varsa, kişinin github adresini al yazdığı sistemlere bak eğer yok ise, zaten paket toplamak ve birleştirmek zor bir işlem değil bunun için kendini güvenceye almak sana kalmış.
dostum adam benimle beraber çalışmak istedi gördüğün gibi bende kendi sistemimce kendi düşüncem olarak buna güvendiğim için bunu istedim fakat bana bu bilgileri göndermesi onun kendi tercihi ben zorlamadım sadece beraber iş yapmak istiyorsan bana bu belgeyi göndermen gerekli dedim konuyu kapattım kısacası özeti budur kendin de bunu anlayabilirsin . Yani kesinlikle kendi tercihi ve ben satış yaparken değil kendisi benimle çalışmak istediği için kendimce kendi sistemim olarak bu dosya gerekir olarak bunu ima ederek cevapladım ki ekran görüntülerinde de bu gayet açık belli oluyor . Ben benimle çalışmak isteyen biriyle bu şekilde çalışmak istiyorum kendi tercihim . Kendisi bana direkt olarak " dolandırıcı " diye hitap edip üyeleri bulunan belli bir forum sitesinde bütün konuşmayı göndermeden konu açıyor , bu hoş bir şey değil .

DF
bu durumda bana " dolandırıcı " diye hitap etmeni ve insanlara bu şekilde göstermeni gerektirecek herhangi bir geçerli sebep bulamadım açıkçası . Benimle birlikte çalışmak istediğini yazan sensin ve bende sana kendimce şartımı belirttim bu sana zor geliyorsa bunu göndermemek gayet senin hakkın ben sadece senin istediğin bir işin koşulunu belirttim ve bizim satış için kurduğumuz iletişimde buna hiçbir şekilde engel olamaz . Sen benim dolandırıcı olabileceğimi düşünüp tahmin etmiş olabilirsin ama sonuç olarak ekran görüntülerinde de göründüğü gibi herhangi bir yasa dışı işlemim veyahut herhangi bir sorunum yok seninle ve sen buna rağmen bana bu şekilde hitap edip insanlara yanlış şikayette bulunman hoş bir şey değil .

DF
isteyebilir, eğer sen vermek istemiyorsan, hayır dersin konu kapanır. Bence istemesi biraz saçma ve gereksiz olmuş, çünkü Raider'ında dediği gibi, github'daki projelerinede bakabilir. Ama seninde 'dolandırıcı' diye bir konu açman gerçekten çocukca olmuş çünkü dolandırıcı olması için senin bir şey kaybetmen gerek, ve anladığım kadarıyla bir şey kaybetmemişsin.

DF
Iban istenmesinin sebebi nedir ödeme mi yapacaksınız?

DF
Iban istenmesinin sebebi nedir ödeme mi yapacaksınız?
açık konuşmak gerekirse beraber çalışmak pek istemiyordum bende aklıma ilk gelen şartı yazma gereği duydum saçma olabilir tabi ki ve sonuç olarak eğer developer olarak kendisi çalışsaydı tabi ki yapılan ödemeyi ona göndermek zorunda kalırdım sonuçta onun hakkı olmuş olurdu o yüzden iban istemiştim fakat cv olayı çok farklı beraber çalışmak için kendi şartımı söyledim ki zaten pek çalışmak istemediğim için aklıma ilk gelen şartı yazmıştım .

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!