Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yakın zamanda açılacak sunucumuz için ekipler arıyoruz

bloodw

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, NineV adıyla yakın zamanda açılacak olan HardRP sunucumuz için legal-illegal ekip alımları yapmaktayız. Sunucu tanıtımı için ufak bir yazı bırakıyorum, isteyen arkadaşlar bana ulaşabilir teşekkürler.

- Piyasadaki aile, mafya, baron rollerinden sıkıldınız mı? Sade ve hard bir sunucu mu arıyorsunuz (Aile,mafya,baron vb. şeyler burada yok)
- Milyon ekonomilerden bunaldınız ve yaptığınız farmın değerli olmasını mı istiyorsunuz (Bankandaki 10K nın bile değeri var)
- Ekibinizin bir rol hikayesi var fakat o hikayeyi uygulayacak sunucu mu arıyorsunuz (Ekip hikayen varsa hikayeni uygulaman için elimizden geleni yapacağız.)
- Ekipteki kişi sayınız az diye yardım muhabbetinden mi çekiniyorsunuz (Kişi sayısı ne olursa olsun yardım yok)
ve daha fazlası için işte karşınızda NineV

Bu ufak tanıtım size yetmediyse, aklınızdaki diğer sorular için aşağıdaki discord adresimize uğramayı unutmayınız.

Ekli dosyalar

• nineVneww.jpg
    nineVneww.jpg
    129.8 KB · Görüntüleme: 25

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!