Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

WANTED ROLEPLΛY - WWW.WANTEDROLEPLAY.COM

WantedRP

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
www.wantedroleplay.com
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

10388

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wanted Roleplay

"Wanted Roleplay" nam-ı diğer "W:RP" 27 Nisan 2020 tarihinde açılması planlanan ve FiveM platformunda oyuncu ve kişisel kitle değerlerini göz önüne alarak başlatılan bir projedir. Son zamalarda FiveM türk topluluklarında kişisel çıkarlar, oyuncu kayırma, yayıncılara özel sunucular gibi kalite değerlerinden yoksun sırf kurucuların kendi egolarını tatmin etmesi için kurdukları sunucular, yöneticilerin kendi yetkilerini kötüye kullanarak belirli komutları kendi çıkarları ve eğlenceleri için kullanarak oyuncuları platformdan soğutmak, sunucuların başındaki kurucu niteliğindeki kişi veya kişilerin oyunu P2W (Pay2Win) klasmanına sokarak ultra lüks ve güçlendirilmiş araç, silah, ev, menkul veya pozisyonları gerçek para karşılığında satarak daha önce de belirtildiği gibi oyuncuları önce sunucularından daha sonra platformdan soğutarak kendi çıkarlarını yine göz önüne koymuş oldukları projelere tanık olduktan sonra kurulması planlanmış bir topluluk projesidir.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Uzun bir şekilde sizlere W:RP topluluğunun vizyon ve misyonlarını size yazabilirdik hatta planımız da bu şekildeydi ancak kısa ve net bir şekilde anahtar kelimelerimizi ve açıklamalarını paylaşarak ne tür bir vizyon ve misyona sahip olduğumuzu paylaşmayı hevesle istedik. Hayal gücünüzü kullanarak nelerin peşinde olduğumuzun hevesini bizlerle birlikte hissetmenizi en içtenlikle istiyoruz.

Şeffaflık ve Karar Ortaklığı: Sunucu yönetimi, karar vermeden önce oyuncuları her zaman bilgilendirir ve bu bilgilendirmeleri yaparken tamamen şeffaftır. Şeffaflık, gerek sunucu içerisinde SM adı verilen Server Management ve Founder ekibinin aldığı kararlar (finansal vb. hiç farketmeksizin) ve gerekse herhangi bir yönetim ekibi grubunun rolleri etkileyecek şekilde almayı planladığı fakat topluluğun onayını daha almamış kararlar önce şeffaflık içerisinde topluluğa sunulur.

Tüm yöneticiler ilk önce topluluk üyesidir ve oyuncudur: Hiçbir yönetici herhangi bir oyuncudan daha fazla korunmayacak veya bir oyuncuya saygısızlık etmeyecektir, edemeyecektir. Özel yetkilerini, rolleri esnasında kullanmaları sistemsel olarak kısıtlıdır ve hiyerarşik pozisyonu ne olursa olsun bu kısıtlamalar kaldırılmaz veya azaltılmaz.

Gerçek Rol Ortamı: Rolde son derece katı olmayı hedefliyoruz. Yabancı konseptimiz ciddiyet gerektiren bir rol katmanına sahip olduğundan dolayı rollerin içerisinde ciddiyetsiz tavırların hataları arkasından getirmesine izin vermeyeceğiz.

İstisna, başarısızlıktır: Topluluğumuzda standartları yüksek tutmak için gerektiğinde legal veya illegal grupların kapatılması veya yerine başka bir grubun getirilmesi gibi kaba kararlar almak gerektiği zaman derhal alınır. Birlik yöneticilerinin topluluktaki hiyerarşik pozisyonu ne olursa olsun kendisini veya ekibini görevden almak gerektiği zaman derhal alınır. Legal ve illegal olarak ikiye ayrılan oluşum yöneticilerinin isimleri hiçbir zaman gizlenmemektedir, şeffaflığın tekrardan anahtar kelime olduğunu hatırlatmalıyız.

Yönetim Ekibi: Wanted Roleplay Yönetim Ekibi, içeriden yetiştirme politikasını uygular. Örneğin, Lead Administrator pozisyonumuz boş kaldığı zaman dışarıdan daha tecrübeli bir oyuncuyu o pozisyona yerleştirmek veya nepotizm yaparak üst yönetim görevlilerinin bu pozisyonu tanıdığı kişileri veya akrabalarını yerleştirmek yerine içeriden o pozisyona terfiye hazır herhangi bir yönetim ekibi üyesini tecrübeleri ve yetkinliğini göz önünde bulundurarak yerleştiririz. İçeride sürekli hareket halinde olan hiyerarşinin boş basamaklarını her zaman bir altından bir üstüne iterek doldururuz bu nedenle Yönetim Ekibi/Yetkili Ekibi başvurularımız, ilgilenen adaylar için daimi olarak açıktır.

Bağışçı Sistemi

Wanted Roleplay olarak P2W (Pay 2 Win) kesinlikle kabul ettiğimiz bir ibare değildir, sunucumuzda yapılan bağışların hepsi tekrar sunucumuza yatırım amacıyla kullanılır. Sunucumuzda satın aldığınız herhangi bir bağışçı paketi size oyun içerisinde elde edemeyeceğiniz ekstra bir özellik veya fiziksel eşya, özellikler vb. gibi bir artı sunmayacaktır. Bağışçı paketlerinde bulunabilecek olan eşya veya eşyaların hiçbiri özel değildir veya sunucu içerisinde başka bir oyuncu üzerinde üstünlük sağlayacak bir özelliğe/yetkinliğe sahip değildir. Bağışçı paketlerinin hiçbir içeriği sizleri başka bir oyuncunun önüne geçmenizi sağlamayacaktır. Bağışçı paketlerinin içerisinde bulunan hiçbir Discord rolü size ekstra bir yetki veya üstünlük sağlamayacaktır.

Sunucu Özellikleri

Açılan amatör sunucuların aksine +60 FPS gibi ibarelerde bulunmak yerine, daha akıcı ve sorunsuz bir oyun keyfi için en kaliteli istemcilerden birisini kullanmaktayız.

10391

Eşsiz Özellikler

Sunucumuzun diğer özelliklerini görmek için youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Meslekler

Meslek olarak birden fazla scriptsel destekli veya scriptsel destek olmasa bile sizlerin gerçekleştirebilmesi adına tam desteğimizi her zaman sürdüreceğiz. Dilediğiniz mesleği, gerçekçi olduğu sürece yapabilmeniz adına size her zaman yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız. Devlet meslekleri hiçbir zaman başvurularını kapatmayacak şekilde planlanmıştır.

Piyasa ve Ekonomi

Wanted Roleplay ekibi olarak topluluğumuza hazırladığımız ekonomi ve piyasa sistemi tamamen gerçeklikler göz önüne alınarak internet üzerinden ulaşılabilen bütün kaynakların araştırılması ile sunucu ortamına aktarılarak düzenlenmesi gerçekleşmiştir. Mümkün olduğunca gerçekçi ve yıkılmaz bir ekonomi sistemi inşa edilmiştir. Piyasa ve ekonomi algoritmalarını düzenlerken ufak düzeltmeler yapılarak topluluk üyelerimizin sıkılmasını veya aşırı zor bir ekonomik düzenle baş başa kalmasını engellemiş bulunmaktayız.

Scriptler

Wanted Roleplay ekibi olarak topluluk üyelerimize 250'den fazla düzenlenmiş, hatasız scriptler ile kesintisiz, hatasız ve eğlenceli bir ortam sunmayı hedefliyoruz. Neredeyse bütün scriptleri baştan sona düzenleyerek sunucumuza entegre ederken optimizasyonu göz önünde bulundurmayı asla ihmal etmedik. "W" ibaresi taşıyan bütün scriptlerimiz %80 ve üzeri tarafımızca baştan düzenlenerek sunucumuza özel olarak tasarlanmıştır.

Copyrighted ile sunucumuzun isim hakkı ve Wanted Roleplay topluluğuna ait olan scriptler lisanslanmış ve koruma altına alınmıştır.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________​

<<< "Topluluğumuzda sizleri 'mutlu' görmek dileğiyle... Esen kalın." >>>
<<< Vefa Ege Öztürk & Ultimate >>>

Son düzenleme:
Başarılar dileriz.

Sabırsızlıkla bekliyorum

Tanıtım göze hitap ediyor, ilk defa bu forum üzerinde çaba sarf edilerek hazırlanan bir tanıtım konusu görüyorum. Elinize, emeğinize sağlık. İki tanıdık isim görüyorum SA-MP camiası içerisinden, bol şans dilerim. ?

Son düzenleme:
Tanıtım göze hitap ediyor, ilk defa bu forum üzerinde çaba sarf edilerek hazırlanan bir tanıtım konusu görüyorum. Elinize, emeğinize sağlık. İki tanıdık isim görüyorum SA-MP camiası içerisinden, bol şans dilerim. ?

Çok teşekkür ederiz, zamanın olursa uğramanı çok isteriz :)

Beklediğimden daha iyi çıktı, gerçekten elinize emeğinize sağlık ?

Emeğinize Sağlık Başarılar Dilerim :)

Sırf yorum atmak için hesap oluşturdum. Gerçekten SA:MP platformundan iki tanıdık ve başarılı insanı bir arada görmek beni çok sevindirdi ekibimle beraber 1-2 güne kadar gelmeye çalışacağız başarılar dilerim.

Sırf yorum atmak için hesap oluşturdum. Gerçekten SA:MP platformundan iki tanıdık ve başarılı insanı bir arada görmek beni çok sevindirdi ekibimle beraber 1-2 güne kadar gelmeye çalışacağız başarılar dilerim.

Bu platformda samptan gelen insanlarıda görmek güzel doğrusu en kısa sürede beraber rol yapmak dileğiyle..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!