Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Vmenü (Perm) TR

AylakMan

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar Vmenü Perm dosyasını Türkçeleştirdim sizler ile paylasıyorum iyi forumlar dilerim..

Kurulum : vMenu içinde config dosyasındaki perm ile değiştiriceksiniz.

Not:Yetkilendirme yapılmamıştır sizler kendinize göre düzenleyiniz...

Bu menüye sadece adminler erişebiliyor dimi ?

onu nasıl yapıcam yardımcı olurmusun ben sadece superadmin'de olsun istiyorum

indirme linkinin içinde ki mi ? bir sürü everyone var ?

Şuanda dediğiniz gibi deniyorum olmazsa yardımcı olabilme şansınız var mı ? AylakMan AylakMan

Eline sağlık reis :D Çok güzel olmuş.

Sanırım Yanlış anlattım , vMenu'yü bir türlü doğru yapamadım ya çalıştı herkes admin gibiydi ya hiç yoktu o yüzden yardım edebilir misiniz dedim ?

Merhaba arkadaşlar Vmenü Perm dosyasını Türkçeleştirdim sizler ile paylasıyorum iyi forumlar dilerim..

Kurulum : vMenu içinde config dosyasındaki perm ile değiştiriceksiniz.

Not:Yetkilendirme yapılmamıştır sizler kendinize göre düzenleyiniz...

kardeşim herkese yetki verdi bu nasıl k menü

kardeşim herkese yetki verdi bu nasıl k menü
Yetkilendirmeyi gruplara göre siz yapacaksınız permissions.cfg'nin içinden (mod, admin, superadmin) menüyü indirip direk çalıştırdıysanız herkesde admin yetkisi varmış gibi K menü'ye sahip olur.

Yararlı Paylaşım Teşekkürler ?

Bizzat not düşmüşüm oraya yetkilendirmeleri kendiniz yapacaksınız diye.
kardeşim tamam da daha önce vMenu kurmadım ondan dolayı bilmiyorum şimdi (Server.cfg deki Yetki ile Permison.cfg nin içindeki yetki aynı olmasımı lazım )

kardeşim tamam da daha önce vMenu kurmadım ondan dolayı bilmiyorum şimdi (Server.cfg deki Yetki ile Permison.cfg nin içindeki yetki aynı olmasımı lazım )

Server cfg'de verdiğin yetki Perm ayarlarını yaptıktan sonra özel menüleri kimlerin kullanabileceğini belirlediğin yerdir

permission.cfg içerisinde ayrı bir perm oluşturup sadece yetki verdiğim kişilerin oyun içerisinde spawn peds kısmını açmasını istiyorum bu konu hakkında yardımcı olabilicek varmı ?

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!